Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom akkorát ütött a...

A lányom akkorát ütött a falba hogy valószínűleg megzúzódott csuklója, és nem áll velem szóba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves a lányom és kick boxolni jár már régóta. Többször hallottam már, hogy a szobájában dobog vagy olyan mintha ütne valamit. Már kérdeztem tőle, hogy mi ez a hang, de sose válaszolt. Aztán egy nap benyitok a szobájába és látom, hogy a falat üti. Persze abbahagyta amikor beléptem, de én ráüvöltöttem, hogy mi a fenét művel (szerintem jogosan mert ez nem normális) ráadásul a festék is lehullott. Ő meg csak egyszerűen kisétált a szobából, mintha ott se lennék, hozzám se szólt. Később próbáltam vele beszélni, de semmi. Végülis ez nem volt meglepő, sose voltunk túl jóba. A másik lányom 7 éves de folyamatosan kerüli őt. Egyedül a bátyja az akivel szóba áll. Tegnap láttam, hogy a csuklója tiszta foltos, szerintem megzúzódott, de nem hagyja, hogy megnézzem. Érdekes mert az apjával beszéltem és nála nem csinálja ezt. Nincs semmilyen betegsége vagy ilyesmi, fejben tök épp. Szerintetek mi baja van?? Fogalmam sincs mit tegyek.

2020. máj. 26. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem ártana.
2020. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellene vele beszélned ezeket, nem csak elintézned annyival, hogy "á hát nem jó a viszony köztünk, és ez már így is marad, ez van"

Láthatóan nem dolgozta fel a válásotokat, azért nem fogadja el a család új tagjait. Nagyon sokat kéne vele (meg kellett volna már évek óta) erről beszélgetned, és biztosítanod arról, hogy szereted.

Az, hogy azt ismételgeted neki h menjen el ha akar, nem segít a helyzeten... Ez kb olyan mintha már te is ki akarnád dobi, ami csak súlyosbítja a lelki terhet a számára.

2020. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy bármennyire mondogatom magamnak, hogy "ő a lányom, szeretem őt stb.." de legbelül tudom, hogy ez már nem igaz. Az egész olyan mint egy rossz álom. Hiába akarok beszélgetni vele, tudom, hogy utál és nem érdeklem őt. Nem tudom mit kéne kezdenem vele.
2020. máj. 31. 15:07
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Csaladallitasra kell mennetek, ez nyilvánvaló. Gondolj bele ő volt a kisbabád, akinek lested a légvételét, szakkönyveket bújtál, hogy jól csináld. Most meg feladnád egy kamasz kori megborulás miatt, ami amúgyis a ti hibátok? Hat milyen példát mutatsz te a többi gyerekednek?! Ebből ők sem azt fogjak leszűrni, hogy rád aztán marhára lehet számítani. Amíg nem voltatok egy pszichológusnál legalább, te addig konkrétan semmit se tettel.
2020. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, kérdező, az azért h úgy érzed h nem szereted a lányodat, elég durva.


Nem úgy kellett volna kiírnod a kérdést, hogy a lányom falba ütött, mit tegyek? Hanem úgy, hogy úgy érzem nem szeretem már a lányomat, mit tegyek?!


Lehet hogy neked (is) pszichológushoz kellene járnod.

Valószínűleg te sem dolgoztad fel a válásodat, és lehet h a lányod még a régi, nem működő párkapcsolatodra emlékeztet tudat alatt, és ezért akarsz szabadulni tőle, mint valami "rossztól" a múltból.

A lányod nyilván teljesen érzi ezt, ezért a viselkedése és a viszonyotok csak rosszabb lesz. Lehet h tényleg az lenne a legjobb ha elköltözne tőled, beszélj az apjával is.

De neked sürgősen helyre kell tenned magadban a dolgokat, akár szakemberi segítséggel!

2020. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Feldolgoztam a válásunkat és nagyon is örülök, hogy megszabadultam a férjemtől. Életem legjobb döntése volt. Igen talán rá emlékeztet a lányom, mégis mikor mondom neki, hogy költözzön oda úgy tiltakozik, mintha valami gyilkos lenne az apja komolyan...
2020. jún. 1. 18:41
 17/18 anonim ***** válasza:

vegyél neku egy boxzsákot hogy ne a falat verje. az hogy nem állt le veled kiabálni az meg kifejezetten jó dolog, azt jelenti hogy van önuralma. itt is mindig azt szoktuk tanácsolni, hogyha valakinek baja van a szüleivel, ne ordibáljon vissza, hanem hagyja ott

beszélgess vele, de inkább úgy hogy ő beszéljen, ne te

2020. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

oh, látom közben hogy igazából nem is ez a probléma. te mit szeretnél? mi a hogy nem szereted? egy nő szereti a gyerekét, nem

szerinted nem érzi

egyébként a fiaddal milyen a viszonyod? kérj tőle tanácsot hiszen vele jóban van

2020. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!