Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyerekeiteket akik...

Kamasz gyerekeiteket akik 12-14 evesek, hogy fogjatok vissza a kozossegi oldalakon? En mar nem tudok mit tenni csak a telefont elvenni mert folyton a tiktok es tinder megy a lanyomnal.

Figyelt kérdés

Normalis ertekrendu csalad vagyunk, megis a lanyom mintha egy mini pr.i lenne a neten. Fel nem tudom fogni, hogy miert +16 pasik erdeklik, mert hogy keresi az igazit.

Nem tudom mit csinaljak, nem tudom eltiltani a kutyuktol mert ezen tanul, folyamatosan igy kapja a feladatokat sok mindent

Az apjaval allandoan veszekednek emiatt de velem is.


2020. máj. 30. 00:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
A Titkok még csak egy dolog, na de mi a frászt keres egy 12-14 éves kisgyerek egy szexpartner keresőn?? Mert a Tinder lényegében erről szól. Le sem tölthetné egy ekkora gyerek. Biztosan lekorlátoznám, hogy milyen tartalmakat nézhet és arra is szabályokat állítanék fel, hogy egyáltalán naponta mennyit nyomkodhatja a telefont.
2020. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy. Addig jó míg anotalk, snapchaten , instán, tinderen élik az életüket és nem járnak el iszogatni. Este a parkokban, játszótereken sok 13-15 évesen, kiöltöznek, smink, cici kint, és isznak meg cigiznek. Nem is szüzek. Idősebb ember megveszi nekik. Vagy bébi korától te neveled rendesen vagy oda adod az okostelót és akkor az meg a közössége neveli és olyan lesz amilye.
2020. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 hedike13 válasza:
38%
Szerintem az hogy tiltod előle az pont egy rossz megközelítés. Azt sem szabad persze hogy a kezébe nyomod a telefont. Szerintem az egy jó megközelítés ha leültök beszélni érdeklődsz mi is ez, mutasson pár videot és dicsérd sokat. Férkőzz a bizalmába és lehet kiderül mi is történik vele most. Figyeld meg kikkel barátkozik, lehet hogy azok a lányok csinálják ezt és ő a csapat tagja akar lenni és úgymond ez a “feltétel”. Én azt nem mondanám hogy csak nevelésen múlik hiszen én 20 évesen ritkábban telefonozok sokat olvasok sportolok míg a 4 évvel idősebb nővérem kezében állandóan ott a telefon..:/ remelem tudtam neked segíteni és kitartást:)
2020. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2%
szerintem szar anya vagy
2020. máj. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

Mi alapvetően tiltjuk a telefont, a számítógépet. Erre most ez az online tanulás, hát tessék! A férjem elég komolyan blokkolta a netet, hogy ne tudjanak bármit megnézni, most meg folyton oldani kell mindent, mert a házinak elküldött youtube videót sem tudja megnézni.

Nálunk nincs telefon, és a számítógépet is csak korlátozottan használhatja, a neten be van állítva a parental control. Erről már kicsit lekéstetek, de azért még mindig lehet próbálkozni.

Sajnos most mi is kénytelenek voltunk lazítani a szabályokon, nem mennek sehova, barátokkal nem találkoznak, ráadásul májusban még az idő is olyan rossz volt, egy egész nap bent ülnek a házban, mit tud csinálni? De azért jobban figyelj oda, hogy milyen oldalakat használ. A férjem nagyon komolyan csinálja, néha már túlzásnak is érzem, de ő nagyon félti a lányomat. 12 éves, és annyira szép, hogy már most legyeskednek körülötte a fiúk. Szerencsére úgy tűnik őt még nem nagyon érdeklik, de lesz itt még nemulass, attól tartok!

2020. jún. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"2. válaszoló vagyok.


Oszinten nem tudom mi volt olyan a valaszomban, ami miatt ennyire le lettem pontozva"


Ezért:


"Egyebkent en beszelgetnek vele egyet."


A leg általánosabb közhely amit írtál. Semmi innováció, újdonság nincs benne

2021. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Az oke, hogy kozhely,amir irtam, de te hol latsz ilyet a kerdesben vagy barhol, hogy kerdezo irt volna ilyet. Lehet, hogy egyertelmu lenne, hogy igen beszelgess a gyerekeddel, de hidd el, sokan nem teszik, aztan csodalkoznak, miert olyan a gyerekuk, amilyen.

Termeszetesen ezzel nem a kerdezot akarom leszolni, hogy ő biztos ilyen.

2021. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!