Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Engednétek a 14 éves...

Szülők! Engednétek a 14 éves (most megy középiskolába) lányotoknak h befesse a haját? - vagy csak esetleg kimosható hajfestékkel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 12:31
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
14-15 éves koromban én is be akartam festeni a hajam mert sok osztálytársam és barátnőm festette..de anyukám nem egengedte és ma már (19 vagyok)egyáltalán nem bánom mert nagyon szép a természetes színe kár lett volna akkor tönkretenni és most szenvednék vele..akiknek seszínű nem szép színű hajuk van azoknak mondom hogy oké meg akik őszülnek..de az biztos nem 14 évesen..:D szerintem ne engedd meg neki...majd ha 18-19 éves korában vagy majd akkor mikor lesz saját véleménye akkor is akarja ráér akkor..de szerintem a kimoshatóban nincs semmi rossz..azt én megengedném..:)
2010. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

nekem most nem rég lett befestve a hajam,(barnáról-kékesfeketére)de anya csak olyat engedett amit ki lehet mosni elméletileg mosást bír ki de nekem már az 5.nél kezd ki jönni


13/L

2010. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem 9 évesen volt festve persze kimoshatóval és 13 évesen fogom a hajamat festeni... Csinálunk pár pink tincset...
2010. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 NodameCantabile válasza:

én 15 vagyok és totál feleslegesnek tartom, ráadásul ha a pasik figyelmét akarja felhivni vagy ilyesmik, akkor ez nem jo, mert a normális rendes fiukat taszitja a természetellenes kinézet és mű dolgok. esetleg nyárra pár mosásos festéket a vicc kedvéért, vagy ilyenek,


de amugy NEM ENGEDNÉM

2010. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
a hajfesték nagy mennyiségben tartalmaz nehézfémeket, amiket még évek után is (pl. az anyatejben) ki tudnak mutatni. Tehát ha nem akarod, hogy a lányod, később pedig az unokád ennek legyen kitéve, akkor jobb, ha nemengeded neki. Egyáltalán hogyan jutnak ide a tizenévesek, hogy "jaj, fessük a hajam!!"?! Tanulnának inkább.
2010. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!