Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, hány évesen ittatok...

Kamaszok, hány évesen ittatok alkoholt először? (Ha ittatok már)

Figyelt kérdés
Be is rúgtatok?

2020. júl. 21. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
En 16 evesen
2020. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen. Az egyik unokatestvérem kicsengetésén. 4 pohár pálinkát.


Sose rúgtam még be.


19L

2020. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, már nem tudom hány évesen, de először 12 évesen rúgtam be. (de már azelőtt is ittam) Otthoni falubulin, barátok között. Jó élmény volt. Igazából soha többet nem igényeltem a nyilvános, társaságban történő berúgást.

Alkoholista sem lettem azóta se.


18/l

2020. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
14 évesen egy barátnőm házibulijában, pálinkát meg bort vedeltünk, de biztonságban voltunk, a szülei felügyeltek ránk és segítettek azon, aki éppen rosszul volt.😀 Jó sok hányás volt, de jó éjszaka volt, szép emlék és legalább nem az útszélen fetrengtünk valahol. Aztán utána 16 évesen ittam legközelebb, akkor sokat jártunk szórakozóhelyekre, kb 16-18 éves koromig rengeteget ittunk. Nem vagyok rá büszke, de legalább 19-20 éves koromra kiéltem a bulizási hajlamaimat és megtanultam mértékkel iszogatni, vagy egyáltalán sehogy. Most huszonévesen azt látom, hogy azoknál az egyetemistáknál, akik tizenévesen nem tapasztalhattak meg dolgokat, azok ilyenkor kezdik el kiélni magukat, de náluk már teljesen elszabadul a pokol, ilyenekből vannak az alkoholmérgezések... Szerintem ha tinikorban megéli ezeket az ember, hogy aztán később lenyugodjon és normális dolgokra tudjon koncentrálni, ne pedig arra, hogy mennyi ivászatból maradt ki.
2020. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Körülbelül öt éves lehettem, mikor először kóstoltam sört, fogfájásra gyakran kaptam pálinkát, valamint sokszor kaptam anyáék borából is.


17/L

2020. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

3 évesen rúgtam be először. Valami likőrös meggybefötett megettem. Énekeltem, meg szédelegtem.Ezt mamám mesélte.

Amúgy 13 évesen utcabálon rúgtam be először. Jégert meg sört ittam. Szőrnyű volt mâsnaposnak lenni...

2020. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%

10 éves koromtól kóstoltam meg a bort meg a sört, pezsgőt, de nagyon kicsi kortyot szinte az izét se éreztem csak kíváncsi voltam.


14 évesen ünnepekkor egy kevés pezsgő 1/4 pohár


17 éves koromtól ha olyan van ihatok egy pohár bort családi környezetben, de részeg még sosem voltam.

2020. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Jajj😅

12-3 eves voltam az egyik baratnomnel szilvesztereztunk, persze ittam mint mindenki csak sokkal tobbet. En voltam az aki elfogadja a kevert piakat mivel volt ott egy gyerek aki jol tudott keverni. Persze jol lereszegedtem amit egy csomo 15-18 eves gyerek es 2 felnott szulo is hagyott. Persze nem azt mondom hogy dajkaljanak vagy barmi csak azert ezt nem kellett volna hagyni ertwm h magamert vahyok felelos de akkor meg gyerek voltam. Na m1 is. Persze behanytam amit elegge szegyeltem de addigra mar m1 volt. Kovetkezo 3-4 evben nem is ittam semmi alkoholt mert feltem h hamyni fogok. Mostanaban iszogatok valamennyit de sosem viszem tulzasba

18L

2020. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

7 éves koromban kóstoltam alkoholt, 13 évesen rúgtam be. És nem, nem vagyok alkoholista.



L

2021. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!