Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves fiam ellen tehetnek...

17 éves fiam ellen tehetnek jogi lépéseket ha zaklatta több barátjávál az egyik lány osztálytársukat?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg mit művelt a fiam. Nem köszönte meg amit kapott, de a lány szülei felakarják jelenteni. Amit kicsit túlzásnak érzek.

A lány a fiam miatt vált iskolát, nagyon sajnálom.


2020. júl. 27. 18:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
87%

"Kedves" 30-as válaszoló. Először is tanulj meg írni, utána okoskodj. Mintha egy 12 éves tini írta volna... Másodszor pedig, ha a te lányod zaklatták volna ugyan ezt mondanád? Persze, biztos a lány volt a hibás...

Hogy is mer az a szerencsétlen lány élni azzal az alakkal (szarkazmus).

Elolvastad egyáltalán mit csináltak vele? De persze csak poénból, milyen kib*szott vicces is az ha regisztrálják szex társkeresőkre és képeket osztanak meg róla JOGTALANUL.

2020. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem a jelenlegi 30-as válaszolónak szólt. Azóta törölték a választ.

(Előző voltam.)

2020. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
98%

Beszélgetek itt egy lánnyal a neten akit hasonlóképp készítettek ki "viccből"... A teljes élete összeomlott és az utcára se mer kimenni a szidalmak és a köpködések miatt.


A fiadnak át kellene éreznie amit tett. Eddig ti bűntettétek, de a lelkiismeret bűntetése még hátra van.


Bocsánatot kellett már kérnie? Mármint nem egy szavasat hanem részletest. Talán ha a lány előtt megalázkodik és megszégyenül és megbán mindent akkor a lány szülei elállnak a feljelentéstől.


Amúgy szerintem kellene a feljelentés amiatt hogy precedens legyen belőle, mert sajna túl sok ilyen zaklatás van ahol gerinctelen alja emberek névtelenül tesznek tönkre fiatal lányokat bosszúból vagy "vicc"-ből...

2020. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!