Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 13-4 éves...

Szerintetek egy 13-4 éves gyereknek elfogadható, ha van TikTokja, Instagramja és Facebookja?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 16:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem igen. Az én korosztályomnak ennyi idősen iwiwje meg myvipje volt. Én inkább azt nem értem, hogy felnőtt emberek mi a francot tudnak csinálni mondjuk tiktokon, az abszolút a tinik területe.

Ha ésszel használja ezeket az oldalakat, akkor nem lehet belőle baj. Ha meg hülye, akkor 16 évesen is az lesz.

2020. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
8%
Nem! Semmiképpen ne engedd nekik. Nagyon fiatalok, sok huszonéves vagy idősebb pasi simán betudja őket cserkészni a cukormázos szövegeikkel az instán vagy a fb-n. 13-14 éves gyerek meg bele se gondol, hogy kivel beszélget, a szülő meg főleg nem tud róla. Én csak szülői felügyelet mellett engedem a gyereknek ezeket használni.
2020. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan? És akkor te használod helyette az iskolai Fb csoportot? Na az nem helyes.

Mondom, 11 éves lesz a lányom, megengedtem a Facebook használatot, a messengert.

Ha meg visszajön a digitális oktatás, akkor te is kénytelen leszel egy kis nyugtot hagyni a gyerekednek.

2020. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%
27 vagyok... Amikor 13-14 voltam, akkor iwiw meg myvip volt, majd kb 15 voltam, mikor bejött a facebook. Nem tiltották soha, hanem helyette normálisan lettem nevelve, elmagyarázták, hogy idegennel ne álljak szóba, figyeljek oda mit teszek ki, stb. Soha semmi probléma nem volt, és így megalázva sem voltam azzal, hogy helyettem anyu/apu lép be az osztálycsoportba egy rakat tini közé. Nem fogom fel, hogy gondolja pár szülő, hogy majd ő belép a gyerekek közé, és elmondja, mit olvasott ott... Egy 13 évesnek is kell magánélet.
2020. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%

Igen!

Nekem és társaimnak már 10 éves korunk óta van,és én legalábbis nem nézek rajta ronda dolgokat tiktokom nincs

Instám viszont van és nagy szeretem a kedvenc sztáraim életét böngészni

Facem is van de nem nagyon böngészem csak az instagramot


Ja és amugy csak szólok

Hogy a covidos helyzetben kéne facebook hogy tájékozódj a tanáraidtól

2020. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%

Ja


16/L

2020. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy engedném. Azonban beszélgetnék vele az előnyeiről, hátrányairól, veszélyeiről. Regisztrálnék én is azokat az oldalakra, amiket ő használ, és beszélnék neki rendszeresen a tapasztalataimról. Nem csak egyszer elmondanám, hogy jaj ez veszélyes, mert a pedofilok így meg úgy, és főleg nem tiltanám. A kamaszoknál élettani sajátosság, hogy a kortársak véleménye lesz a döntő, ez ellen tiltással nem lehet semmit sem kezdeni. Csakis minőségi idő együtttöltésével és bizalommal lehet.
2020. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%
Nekem anyám csinált face-t amikor ovis voltam, hogy ne az ő profiljára küldüzgesse mamám a képeket.
2020. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
63%
Igen
2021. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!