Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Másnak is ennyire forrt a...

Másnak is ennyire forrt a vére tizenévesen?

Figyelt kérdés
Még kamaszkoromban mindig az járt a fejemben hogy hogy ölnék meg valakit akit utálok vagy szimplán sportból, apró beszólások is azt a gondolatot indították bennem hogy öldökölni kéne. Egy időben rengeteget foglalkoztam mindenféle gyilkossal és a tetteikkel,kivégzéseket néztem, nem azért mert emiatt különlegesnek éreztem magam szimplán utáltam mindenkit. Ma már kezdek lenyugodni és nem nagyon törődöm ilyesmivel. 20/f
2020. szept. 26. 18:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
46%

Miért offolom a kérdést?

Ez teljesen a kérdéshez tartozik!

2020. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
21. Offolod mert érdemi válasz helyett szörnyülködsz.
2020. szept. 26. 21:27
 23/31 anonim ***** válasza:
66%
Akkor válaszolok:NEM,nem forrt így a vér másoknal,mert ez már a beteges kategória.
2020. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
23.Valaki már 15 évesen embereket ölt, nem csak az én vérem forrt tiniként. Talán azért nem tettem semmit mert volt egy két kapaszkodóm akkoriban.
2020. szept. 26. 21:33
 25/31 anonim ***** válasza:
66%

"Valaki már 15 évesen embereket ölt, nem csak az én vérem forrt tiniként."


Attól ez még ugyanúgy beteges kategória marad.

2020. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
68%
Beteg vagy. Majd benne leszel a hírekben, hirtelen felindulásból elkövetett emberölésért.
2020. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Aha
2020. szept. 26. 22:01
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

“ Ott is kamera van ahol nem számítanál rá szóval tőlem nem kell félni”

Igazán megnyugtató, hogy csak az tart vissza, hogy lebukhatsz... 😀 Egyébként elég szarul játszod ezt a leszarom-stílust, minden válaszodból érezni a rejtett agressziót, hogy felkapod a vizet és okoskodnod kell. Tipikus sorozatgyilkos viselkedés.

2020. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
12%

Látom, megszakértették már a kérdező lelkét. :-))))


Én nem tartom ezt betegesnek. Végső soron nem ölt meg senkit, még csak olyat sem írt, hogy rendszeresen verekedésekbe keveredett volna ilyenek miatt.

Talán kicsit erősebb indulatai voltak a szokásosnál, de ez aligha beteges.

Most meg már tök nyugis, mert látom, hogy a provokatív válaszok sem hozzák ki a sodrából. :-))))


Kérdező, nincs veled semmi baj! Éld az életet, és élvezd mindazt az örömöt, amit kapsz benne! :-)

2020. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
29. Mindazt az örömöt amit kapok benne? :D :D
2020. szept. 26. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!