Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A tizenévesek miért szeretik...

A tizenévesek miért szeretik annyira az alkoholt és a cigarettát?

Figyelt kérdés

Persze nem mindenki, de azért nagy általánosságban elmondható. Annyira finom, vagy annyira jót tesz nekik vagy miért? Sok ismerősöm, barátom van, akik másnap tök rosszul vannak tőle de azért csak megisszák.

Én is ebbe a korosztályba tartozom, de még egyszer sem kívántam meg semelyiket, és nem azért, mert különcködni akarok, hanem mert egyszerűen nem ízlik.


2014. dec. 2. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Mert ki van kiáltva menő dolognak. Aki csinálja az menő lehet könnyen. Menő társasághoz tartozhat.
2014. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

a menőzés miatt.

én is amiatt kaptam rá a cigire utolag megbantam de szerencsere leszoktam.

az alkoholba nem latok kivetni valot csak nem kell mindennap inni es hanyasig...

ha az ember jol csinalja, az alkohol ellazit, kikapcsol, osszehozza az embereket. ebben nincs semmi ha vki nem viszi tulzasba.

2014. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Mert látták kiskorukban a péntek esti RTL klubos filmekben hogy Stallone is azt iszik és menők akarnak lenni mint ő.
2014. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Én csak a sört szeretem.
2014. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Sem az alkoholt sem a cigarettát a tizenévesek találták fel. Nem csak ők szeretik. Ugyanígy kérdezheted a felnőtteket is.
2014. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Jobb kedv. Szeretek nem tudni magamrol, a valosag tul szar.
2014. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

22 vagyok, de nem szeretem az alkoholt... pl a mojitot imadom, de ha sok az alkohol benne,akkor annyira nem izlik... palinkat meg se birom inni... se a bort, se a pezsgot... nem szeretem...


A cigit meg ki sem probaltam. Nem hiszem, hogy barmirol is lemaradtam volna

2014. dec. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem.

Ha valaki 16 évesen iszik, akkor ő menőzik, de ha 26, akkor ő már nem? :D


Az emberek nagy része azért iszik, kortól függetlenül, mert az alkohol felszabadult, eufórikus érzéseket okoz.

Persze, valaki agresszív lesz az alkoholtól, valaki sírós, de az átlagra nem épp ez a jellemző.

Ki ne szeretne egykét óra erejéig spicces állapotban nevetgélni? Én szeretek, pedig nem vagyok kamasz, "menő se" :)


24/L

2014. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a felnőttek is. Mindenki máshogy viszonyul hozzá.
2014. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Ez olyan hülyeség, hogy a menőzés miatt. A cigit nem szeretem, de nem ítélem el aki szívja, mindenkinek van hülye szokása senki sem tökéletes.

A pia meg hát...hm...legyek őszinte ? :) szeretem. Egy hónapban kb. 2-3-szor iszogatok haverokkal, barátnőkkel, persze nem esek túlzásba...jól van basszus őszinte leszek...volt egy pasi aki irtóra tetszett. Úgy gondoltam nem lehet esélyem nála...aztán úgy alakult, hogy egy buliban becsíptünk mindketten. Odajött hozzám megcsókolt. Kiderült, hogy még sosem volt barátnője, és, hogy tetszem neki, de félénk és nem merte bevallani. 2 éve vagyok vele. Ha nincs pia ez nem történik meg na ennyi ezért jó.

20L

2014. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!