Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál, ha ilyet hazudna...

Mit szólnál, ha ilyet hazudna a 18 éves gyereked?

Figyelt kérdés

Otthon meg szoktátok beszélni, ha online akar rendelni. Megbeszéli veled, hogy rendel valamit saját pénzből, te ezt a dolgot hülyeségnek tartod, de még el tudod fogadni. Ehelyett ő mást rendel, szintén saját költségén, de te ezt a másik hobbit nagyobb hülyeségnek tartod, ráadásul drágább is volt.

Ezt az esetet úgy vetted észre, hogy azon a napon, amikor érkezett a csomag te is otthon voltál, és érdekelt hogy milyen az amit rendelt. Egyébként fel sem tűnt volna, mivel nem káros vagy nagy helyet foglaló dologról van szó.


Viszont mit szólnál ha hazudott volna neked abban, hogy mit fog rendelni?


2020. okt. 11. 08:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

1. Felnőtt emberről van szó,nem egy kamaszról! Ideje már elfogadnod,hogy ő már nwm gyerek!

2. Az Ő PÉNZE,AZ ŐVÉ! AZT CSINÁL VELE AMIT AKAR,AZT RENDEL RAJTA AMIT AKAR!

Világos??

2020. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Ha az ő pénze, és nem drogot, vagy ás veszélyes dolgot rendel, akkor neked nem mindegy? A véleményedet elmondhatod, hogy szerinted erre nem éri meg pénzt költeni, de igazából meg sem kéne kérdeznie róla.
2020. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
A hazugságot semmilyen korban nem tolerálom. Ezzel lehet csak kiborítani. Mi a jó ég értelme van? Nagykorú, baxus, azt vesz amit akar, az ő dolga. Minek hazudni róla?
2020. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom azért hazudott, mert az anyja még 18 éves korában is elszámoltatja.
2020. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
69%

4!


Két eset van: vagy olyan életképtelen a 18 éves, hogy kénytelen az anyja elszámoltatni, vagy olyan huyle a 18 éves, hogy hagyja magát elszámoltatni.

2020. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

Volt már ilyen kérdés...


Valaki magyarázza már meg nekem, miért jó embereknek, hogy szóról szóra, ugyanazt a vélt vagy valós kérdést felteszik??


Te vagy a 18 éves gyerek vagy a kényszeres szülő, akinek nincs élete?


Vagy egy troll, aki kirakja időközönként a kérdését, utána meg eltünik.

2020. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 kicsibarany ***** válasza:
35%

Hogy mit szólnék? Elmondanám neki, hogy nem erről volt szó, és ezzel azt éri el, hogy kevésbé bízol benne.

Az egy másik kérdés, hogy a "gyerek" részéről talán már elveszett a bizalom a szülő felé, és nem merte elmondani hogy inkább mást rendelne, mert azt nem engedted volna.

2020. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
81%
Én az anyuka helyében azon gondolkodnék, hogy miért tart ott a gyerekemmel való kapcsolatom, hogy 18 évesen titkolnia kell előlem, mit vesz a saját pénzéből. Ez übergáz szerintem. Olyan lehetsz, amilyen az én anyám, ami neki nem tetszik, az csak valami baromság lehet, lefikázza és fölösleges, akkor is, ha amúgy értelmes dolog. De őt nem érdekli, tehát hülyeség. Már elmúltam 32 éves és saját családom van, de a saját idegeim érdekében a mai napig inkább nem mondok el kb semmit anyámnak, pontosan azért, mert ilyen. Kicsit gondolkozz ezen.
2020. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk úgy kellett volna nevelni, hogy ne kényszerüljön arra 18 évesen, hogy hazudozzon meg ferdítsen. Szülőként gondolom sosem fordult elő veled az életben, hogy mások által hülyeségnek titulált dologra költöttél. Lehet tényleg hülyeség, akkor majd tanul belőle, mint ahogy te is bizonyosan tanultál belőle, de lehet csak a te szemedben az, ebben az esetben el kell fogadnod, hogy neki más igényei, szükségletei vannak, melyek közül valószínűleg te sokról egyáltalán nem veszel tudomást. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom a környezetemben, hogy ha minden áron úgy érzik, el kell mondaniuk a véleményüket pl valami megvásárlásával kapcsolatban, abban mindenki igénye benne van, csak az enyém nem. S tudod mit? Én is eljutottam egy olyan szintre, hogy nem kötöm a környezetem orrára, ha valami változás van kilátásban, mert egy csomó “jó tanácstól” megkímélem magam vele.
2020. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
83%
szegény gyerek nem tud magának egy szexuális segédeszközt rendelni mert anyuka is tudni akarna róla
2020. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!