Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen felnőttkorra vágytok?...

Milyen felnőttkorra vágytok? Mik az elképzeléseitek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy hol szeretnétek lakni, hány gyereket szeretnétek, mi lenne a nevük, milyen férjet/ feleséget? Mit szeretnétek dolgozni? És minden, ami eszetekbe jut!



Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


2010. aug. 9. 22:45
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Remélem, sokan fogtok ide írni, mert kíváncsi lennék a Ti elképzeléseitekre, álmaitokra! :-)
2010. aug. 9. 22:50
 2/47 anonim ***** válasza:
57%
Én divattervező szeretnék lenni már 7 éves korom óta. Persze nem itthon hanem Párizsban. Már 6 éve franciát tanulok suliban + külön tanárnál és mostanában lesz meg a középfokúm. Ösztöndíjjal szeretnék valami párizsi egyetemre járni. Aztán ott megismerkedek a nagy Ővel és lesz egy lányom (Amanda) vagy egy fiam (Sebastian). :)
2010. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
76%

1. Esztergomban szeretnék lakni

2. 3 gyermeket szeretnék

3. nevük: 3fiú- Zsombor, Döme, Noel

3lány- Loretta, Zsazsa, Zoé vagy Aida

4. férjem: nem dohányzó, nem drogos, nem alkoholista, olyan párt szeretnék magam mellett tudni, akire rábízhatom gyermekeimet, gondoskodó, odaadó, szeretetteljes, kedves, udvarias stb.

5. meteorológus vagy lakberendező, belső-építész szeretnék lenni

13/L :)

2010. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
58%
munkámat még nem tudom vmi állatokkal foglalkozó, lehet h vmi idgeen nyelvű férjet szeretnék, imádom a nyelveket jelenleg is 4et tanulok. egyetemeket tudom. 2 gyereket szeretnék mind a 2-nek a maxot biztosítani kis koruktól fogva hallanák és tanulnák az angolt
2010. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
70%

Én Budapesten szeretnék maradni, vagy ha muszáj, akkor Németországba kiköltözni (bár ez nem csak tőlem függ)

Három gyereket szeretnék, Adrián, Laura Nóra és Roland nevekkel.

Férjet nem szeretnék, eszem ágában sincs férjhez menni, egy papír semmit sem változtat.Csak élettársat szeretnék, a legjobb a mostani "komoly kapcsolatom" lenne :)

Vele már sokat beszélgettünk a jövőről, ő cukrász és szakács, és én szintén cukrász leszek, ha kijárom a sulit.

Egyelőre csak ennyi tervünk van :)

15Ł

2010. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
55%

Nagy álmom, hogy tetoválóművész és piercer legyek. :) A piercinegzést az egyik piercer haveromtól fogom tanulni, valamivel olcsóbban, mintha tanfolyamra járnék. Elvileg 1-2 év múlva kezdem majd tanulni az elméletet. A tetoválás elméletével (stílusok, alapok) még csak most kezdek ismerkedni, de elég sokat rajzolok, hogy fejlesszem magam.

Ha javul a helyzet, akkor itt maradok. Értem ezalatt: gazdasági helyzet, tolerancia (pl engem sokan az alapján ítélnek el ismeretlenül, hogy rocker vagyok), politika, ne legyen ennyi buta és primitív ember, oktatás, munkalehetőség, életszínvonal, közbiztonság, hogy csak párat említsek.

Két lány és egy fiú gyereket szeretnék: Hanna, Anett (Netta) vagy Brigitta (Britta), és Koppány vagy Balázs.

Férjemül olyan embert szeretnék, akinek van munkája, laza, de határozott, vicces, ihat (nem legyen alkoholista, hogy mindennap seggrészegen jön haza, de néha egy sör belefér), dohányozhat, viszont a drog kizárva. Emelett legyen magyarérzelmű (a nem primitív skin és hungarista is belefér esetleg), ne szégyellje, hogy magyar. Nem muszáj, hogy vallásos legyen, én se vagyok az. Ennek ellenére hiszek istenben. Ha még külső is, akkor izmos, magasabb nálam egy 15 centivel, szőke és kékszemű. Legyen bújós, ölelkezős típus. :)

Hát, kb ennyi.

15/l

2010. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
48%

Gyerekek(2-3),egy ház(ami nem túl tágas,de elég),a férj,aki szorgalmas,kitartó és megőrül értem(meg persze megbízható).

De egy nagy vágyam van,igazából erre vágyok úgy igazán:

1 hetes lagzi&esküvő:

Hétfő:délután kiszállítjuk a meghívókat a vőlegényem családjának,barátainak.Este az anyjáéknál vacsorázunk.

Kedd:délután kiszállítjuk a barátaimnak,családomnak,rokonságomnak a meghívókat.Este a családomnál vacsorázunk.

Szerda:délután elmegyünk a vőlegényemmel a tanáromhoz,akit mélyen tiszteltem és tisztelek,és szerettem mindvégig az általános iskolás évek alatt,mert rengeteget köszönhetek neki!És persze meghívom a lakodalmamra meg az esküvőmre.

Csütörtök:szuper leánybúcsú a csajokkal,pasik nélkül!

Péntek:előest egy étteremben.(zenésen,vidáman,mulatósan,kellemesen,kissé becsiccsentve)

Szombat:a nagy nap.Templomi esküvő délután 2 órakor.Polgári esküvő délután 4 órakor.1 órás lesz a templomi esküvő,a második órát pedig vendégeskedéssel töltjük,a mi udvarunkon lenne az ivás,evés.

Mindezek után a lagzi,ami Csornán lenne a Széchenyi István Általános Iskola éttermében,vagy pedig,ha már ez nem létezne addigra,akkor pedig a helyi általános iskola igazgatóját kérném meg,hogy mivel itt tanultam,hadd rendezzen itt a lagzit.Az én iskolámmal szemben van egy étterem,ott lenne a vacsora,hidegtál,meg minden,az iskolába a zene,a buli,a tánc.Bezárnám az ajtókat,és reggelig a tánctérről meg egyáltalán a vendéglőből(vagy pedig jobb esetben az iskolából) nem lehetne kijutni.Maximum a kisgyerekeseknek.reggel alatt a hajnali 4 órát értem,a vacsora mondjuk jó korán meglenne,és onnantól tánc-tánc-tánc.És a menyasszonyi tánc után az asztalon is akarok táncolni..:D

"ma este mulatok!Jaj,de berúgok!Táncolok az asztal tetején!":D:D

EZ LESZ!<3 csak erre vágyok..:)


De úgyis lesz csapatos mulatozás meg becsiccsentgetés,ha lagzi nem lesz.Összehívom a csapatot,és csak zenészt hívok,meg kaját veszek,meg italokat(üccsit).És akkor buli reggelig!!


14/L

2010. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon tetszik a kérdésed:)

Teljesen mindegy hogy hol fogok lakni, viszont mindenképpen kertes házban, ahol lehet tartani kutyát, macskát. Sok könyvem lesz és akváriumaim. A kertben pedig gyümölcsfák és zöldségek.

Legalább 2 gyereket szeretnék, az sem baj ha ikrek, mert egyszer kell szülni és egykorúak így lefoglalják egymást:) Ha lányok akkor Lilla, Réka vagy Gabriella, ha fiúk, akkor Szabolcs, Zsolt, Ákos, Dávid vagy az apjuk neve. Csak olyan embernek szülök gyereket aki feleségül is vesz, aki nem vállalja a házassággal járó kötelezettséget, arra hogyan bízhatnánk a gyereknevelés kötelezettségét? Legyen a férjem céltudatos, de megértő és segítőkész, megbízható, művelt, humoros, szorgalmas és legyen egyénisége.

Szeretnék tanító lenni, mert jó másoknak segíteni, megosztani a tudásunkat és van nyári szünet:)

Legyenek barátaim, akik eljönnek vendégségbe és jókat bulizunk, vagy közösen megyünk nyaralni, és persze mindenben számíthatunk egymásra.

Olyan kocsim lesz ami környezetbarát üzemanyaggal megy.

Minden évben legalább egyszer kirándulok majd belföldön és egyszer külföldön.


Azt hiszem ennyi:)

Talán egy kifogyhatatlan pénzesládikó még jó lenne :D

2010. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
88%

Szeretnék egy jó érettségit,mer ma már ez alap.

Jelenleg közgazdaságot tanulok,így utána talán főiskolán folytatom a tanulmányaimat.

Egyik nagy vágyam,hogy vendéglátós legyek.Imádok sürögni-forogni a konyhában,bármit szívesen csinálok.Szeretnék szakács,cukrász vagy pincér szakmát - vagy akár többet is ezek közül:)

Nem tudom lesz-e esélyem erre az ekcémám miatt,mert az orvos azt mondta,hogy vendéglátásra nem is vettek volna fel emiatt.Bár jelenleg már 2 hónapja abszolút tünetmentes vagyok (lekopogom:D).

Olyan férfit keresek,aki megbízható,figyelmes,odaadó,jó férj és apa.Aki kicsit humoros,kellően határozott.Alkoholt ihat,nem zavar,de ne mindennap és ne részegségik.Cigi és drog felejtős.

Ha megtalálom az igazit,szeretnék egy napot,ami csak rólunk szól.

Templomi és polgári esküvőt egyaránt szeretnék majd.Koszorúslányokkal,szép fehér ruhában és kényelmes&szép cipőben,hogy végig tudjam táncolni az estét:)

Szeretnék egy szép családi házat,kerttel és 2-3 kutyával.A kertben zöldséget,gyümölcsöt termesztenénk.

Gyerekeket is szeretnék majd,csak előtte biztosítani kell a hátteret.Itt nem csak a pénzre gondolok,bár nyílván az is fontos,hanem arra,hogy kell egy erős párkapcsolati háttér,biztos lakhely...Hogy hány gyermeket szeretnék nem tudom pontosan,min. 2,de inkább 3.Természetesen,ha a harmadikból ikrek lennének is megtartanám,így aztán 4 gyermek lenne:)

Olyan munkát szeretnék amiből meg tudunk élni és élvezem is:)

Szeretnék világot látni,de ehhez is meg kell teremteni az anyagi hátteret.

Nem tudom hol élnék legszívesebben,külföldre nem hiszem,hogy hosszútávra kimennék.Ebből a városból nem zárom ki,hogy elköltözzek majd,de az országból nem hiszem.Nagyon szeretem a rokonaimat és nem bírnám külföldön,hogy nem találkozhatok velük.


A gyermekeimnek nem tudom milyen nevet adnék.

Tetszik a Lilla,Enikő,Viktória,Zsófi,Ádám,Martin,Márk,Szabolcs és Zoli név.


15/L


Szép terveket írtunk.Remélem mindenannyiunk álma valóra válik!:)

2010. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
38%

1. Los Angelesben [Malibu, vagy a belváros{ szeretnék lakni, esetleg Németországban, de még az is lehet, hogy maradnék itthon [ez attól függ, melyik vágyam valósulna meg [munkával kapcsolatban]]

2. 2, vagy 3gyereket szeretnék. Mindegy lenne nagyjából a nevük, lényeg, hogy egy lányt minimum szeretnék.

3.Lánynevek: Viktória, Neszta, Adél, Emma, Eszter, Ninetta-ezek tetszenek

Fiúnevek: Dávid, Bálint, Bence

4. Férjem: Legyen jó munkája, ne cigizzen/drogozzon/alkoholizáljon [vagy csak ritkán [alkohol]]

5. Énekesnő szeretnék lenni (L), vagy pedig gyermekorvos :) Esetleg tetszik még a lakberendezés, mint munka, de szinte 100%, hogy orvosi egyetemre fogok járni [ha továbbra is jó jegyeim lesznek], bár az első "munka", amit írtam [énekesnő], jobban tetszik =)


13/L

2010. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!