Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen felnőttkorra vágytok?...

Milyen felnőttkorra vágytok? Mik az elképzeléseitek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy hol szeretnétek lakni, hány gyereket szeretnétek, mi lenne a nevük, milyen férjet/ feleséget? Mit szeretnétek dolgozni? És minden, ami eszetekbe jut!



Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


2010. aug. 9. 22:45
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
89%

Jövőre kezdem meg a gimnáziumot,majd ott sok barátot szeretnék kezdeni. Ez alatt a 4 év alatt szeretném jól érezni magam,nem csak a tanulásra koncentrálni. Mivel én Szlovákiában lakok,így Pozsonyban vagy Brnben szeretnék egyetemre járni.Pontosan még nem tudom,hogy mi szeretnék lenni.Matek-fizika-kémia-ezzel szeretnék foglalkozni.pl.mint vegyész,de úgy szeretném elvégezni,hogy közben megszerezzem azt a fokozatot,mivel taníthatok az egyetemen.

Komárom vagy Pozsony környékén szeretnék élni.esküvőt biztosan szeretnék,hiába nem számít a papír,az akkor is valami ami összeköt minket.2-3 gyereket szeretnék.

Lány:Orsolya,Anna,Adél

Fiú:Máté,Bálint,Gergő

ezalatt sokat szeretnék kirándulni,főleg Németországot bejárni,de egyszer Ausztráliába is elmenni.

2010. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
49%

Én 18 éves koromba ahohgy tudok lelécelek ebből az országból Amerikába.

Ott szeretnék egyetemre menni,minimum egy diplomát szerezni.:)

Utána New Yorkba költözni.

Én már kb. 7 éve színésznő/Rendező szeretnék lenni.Anyámék mindenben támogatnak,szóval van némi remény:)

Férj...férj...férj...hát nem is tudom.én nem nagyon tudom elképzelni,hogy milyen lesz.:D de valószínüleg tudni fogom,hogy ő lesz-e a férjem vagy sem.:)

én 3,maximum 4 gyereket szeretnék,de csak akkor,ha van rá pénz. nem akarom,hogy a gyerekeimnek rossz gyerekkoruk legyen.:)nevüket még nem nagyon tudom,de szerintem ezen elég akkor gondolkozni amikor eljön az ideje.:D

lényegében nekem a fő célom New Yorkba költözés és ezért gőzerővel tanulom az angolt,de mellette még fogok spanyolt,olaszt és portugált is mert szerintem jó ha az ember sok nyelven tud beszélni és egy idegen országba nem tudják eladni egy kecskéért.:'DD

13/L

2010. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én jogi egyetemre szeretnék menni(levelezőn) jegyző,ügyvéd,ügyész szeretnék lenni!:) Ezért próbálok gőzerővel tanulni,emelett szeretnék 1 szépségszalont ,lenne benne körmös,fodrász,szoli, meg mindenféle jó dolog!:))

Ukrajnában szeretnék élni!!! És legalább 20-22éves koromban szeretnék egy biztos kapcsolatot,legalább 1 gyereket,és biztos anyagi háttért! Szeretnék egy szép házat,kerttel ... lenne egy gyönyörű kiskutyám,és az udvaron a gyereknek csúzda hinta homokozó...

Férjem olyan legyen mint apukám!!:)) Cigizhet ( de csak mértékkel) Alkoholt is ihat( de azt sem részegségig) pár sör stb. belefér...tegyen meg mindent a családjáért és nagyon szeressen engem és a gyerekét/gyerekeit..

2-3 gyereket szeretnék...

Fiúk neve: Miron,Caracas,Alex

Lány: Virág,Johanna,Mercédesz,Zsüliett,Vivien,Barbara


körölbelül ennyi!!! remélem mindőnknek teljesül a vágya ...:))))

És te kedves kérdező mit szeretnél??:) 15L

2010. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
74%

Magyarországon maradnék - hiszen ide születtem, én megbecsülöm a hazámat. Budapesten maradnék, de beköltöznék a belvárosba. Ott lenne egy gyönyörű, régi házam (valahol a hatodik kerületben) és ezt megosztanám a férjemmel és a gyerekeimmel, természetesen.

Mivel sosem voltam nagy kisgyerek, és gyerek rajongó, csak egy gyerekere vágyom. Egy fiúnak örülnék a legjobban, aki a Draco Lucius és édesapám után a László nevet kapná. Sosem gondolkoztam külföldi nevekben, a fenti kettő kivétel, mivel különlegesek és sokat jelentenek nekem.

Ha lányom lenne Blankának vagy Panninak hívnák, édesanyám után Máriának.

Férjemnek leginkább egy engem kiegészítő természetű, ám mégis hasonló embert képzelnék el. Persze szerelem nélkül semmi sem működne, az nagyon fontos számomra. Nem szeretem ha dohányzik bárki is, de ha mellette odaadóan szeretne, és megőrülne értem, akkor nem nagyon tudna érdekleni. Drogokat felőlem kipróbálhatja, de miután összekötöttük az életünket, azonnal hagyja el. Az alkoholizálásról nem mondanék semmit, tudom milyen nehéz vele és utána nélküle élni - tapasztaltam egy családtagomon keresztül. Egy - egy koncert vagy esemény alkalmával ihatnánk együtt is. Ami pedig a szívem leghőbb vágya - szeresse a rock, metál zenét és mindent ami ehhez tartozik.


Ez csak mese, és én nem hiszek a mesékben. A lényeg, hogy egészségesek legyünk, szeressük egymást, és harmóniában éljünk. MAJD EGYSZER VALAMIKOR VALAKIVEL!

14/L.

2010. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, nagyon jó ilyen terveket olvasgatni! Én is azt kívánom, hogy teljesüljön mindenkinek az elkpzelése, legyen élete minden napja egészséges, boldog és vidám!

Mivel valaki megkérdezte, hogy én mit szeretnék, ezért leírom!


Először is, ami számomra legfontosabb: !EGÉSZSÉG!


Én, mivel Magyarországra születtem, nem szeretném elhagyni ezt az országot. Nagyon szeretnék cirkuszban élni, ott dolgozni, és szeretném, ha a férjem is cirkuszos lenne.

Ha ez nem sikerülne, akkor a gimnázium, főiskola elvégzése után gyógyszerész, lakberendező, tanár, műsorvezető, újságíró esetleg idegenvezető szeretnék lenni.

Belföldön, egy csendes kis faluban szeretnék élni, egy olyan házban, ami csak természetes energiák felhasználásával működik, környezetbarát módon.

A férjemet olyannak képzelem el, aki min. 5, max. 15 évvel idősebb nálam. Szeretném, ha megértő ember, jó barát, szerető férj és apa lenne, káros szenvedélyek nélkül. Magas, de nem sokkal magasabb nálam, barna hajú, kék vagy zöld szemű férfi az ideálom. Azt is szeretném, ha nagyon-nagyon szerelmesek lennénk egymásba.

Nagy esküvőt és lagzit szeretnék, olyan IGAZI, régi típusú esküvőt. Utána pedig a hegyekben, esetleg a tengerparton egy szép nászutat.

Nem gondolkoztam rajta, hogy neki mi legyen a szakmája, de nagyon tetszenek az orvosok. Szeretném, ha olyan munkánk lenne, hogy legyen időnk egymásra, és a gyerek(eink)re.

Szeretném, ha a gyerekeimnek mindent megadhatnék, de nem kényeztetném el Őket!!!

Igazából egy gyermeket szeretnék, de örülnék az ikreknek is! A lényeg, hogy egészséges, szép babák legyenek. (Viszont mindig is egy kislány volt az álmom!)

A keresztneve teljes mértékben függene a vezetéknévtől, viszont ezek nagyon tetszednek: (Ja, és mindenképpen két nevet szeretnék)

-Rozália,

-Róza,

-Lola,

-Janka,

-Ajnácska,

-Honóra,

-Hanna,

-Adelheid,

-Henriett(a),

-Emma,

-Lili(en).


-Olivér,

-Bálint,

-Flórián,

-Dávid,

-Levente,

-Dániel,

-Mátyás,

-Sámuel.



Még várom a további válaszokat!

2010. aug. 10. 17:37
 16/47 A kérdező kommentje:

De a kedvenc nevek: Rozália és Flórián.

Ezekhez második névként pedig csak ezeket adnám, mivel ezek rövidek, és ritkák, az első név pedig gyakori és hosszú:


Rozália Emma, Rozália Odett, Rozália Elvira, Rozália Bella, Rozália Hella, Rozália Matild, Rozália Tekla, Rozália Bernadett.



Flórián Örs. Csak ez hangiz jól.

2010. aug. 10. 17:46
 17/47 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon szivesen leirom:)

New York-ba vagy Spanyolországhoz tartozó kis szigeten a neve Mallorca:) Nyaraltam már ott és gyönyörű szép hely:)

2 gyereket szeretnék.

Hát..Nem nagyon tudom hogy milyen neveket adnék de ezek tetszenek:

2+1db fiú név:Balázs,Benedek és még a Vilmos is bejön.De inkább becézve azaz Vili:)

2+1db lány név:Borbála,Alexandra de az is inkább becézve, azaz Szasza,és még a Stephanie és nagyon nagyon szeretem az is becézve.Stevie

Hát....Férj...Mindenképp legyen figyelmes,kedves,tisztelettudó.:)De azért egyben vagány is:)

Pszichológus szeretnék lenni már 10 éves korom óta:)

nagyon jól tudok beszélgetni emberekkel és ezért is sokszor mondják hogy jó lennék pszichológusnak mert nagyon törödök a másik ember érzéseivel:)

Na de azt is szokták mondani hogy a filmes szakmába is nagyon jó lennék. Szal azt még nem tuom hogy pontosan melyik legyen:)majd kiderül

Remélem nem lett túl hosszú:D

Lécci majd elmondod erről a véleményed és még kérdezhetsz nyugodtan mást is:)

13/l

2010. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
38%

14.26 vagyok

én is megbecsülöm a hazámat,de magyarország egyre jobban süllyed.itt nem lehet rendesen élni,csak ha lopsz,csalsz hazudsz.:(

külföldön sem könnyebb,ezt jól tudom,de kinnt jelentősen jobban támogatják az embereket.

és én itt nem érzem jól magamat,legszívesebben már most elmennék innen.mindegy,hova csak el innen.:(

2010. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
58%
szeretnék majd fényképészeti iskolába járni közben dolgoznák és letenném a jogsit. Ha már minden meglesz elköltőznék New Yorkba ott szeretném ha minden kép alatt az én nevem lenne (tehát híres fotós szeretnék lenni, leginkább divat fotós). És a nagy Ővel nem házasodnék össze mert az olyan hogy ha már nem szeretjük egymást akkor minden kárba vész. És olyan legyen hogy kicsit elérhetetlen de kedves és imádjon. Ha lesz gyerekem szeretném hogy fiú legyen ha fiú lesz akkor: Chuck, Nate név lenne a befutó. Ha lányom születne akkor Szófia. Ja és egy gyereket szeretnék
2010. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
47%

ÓÓ én előre megterveztem: gimi után külföldön egyetem, élvezem az életet, bulizok, csajozok, egyetem után Párizsban szeretnék lakni és közgazdászként dolgozni.

Kb 28 évesen az első gyerek, aztán sorjában a többi

2-3 gyerek, nevek: Dániel, Simon, Péter, Dávid, Zsófi(a), Viki, Anna

feleség: szép, okos, vicces, gondoskodó, ne cigizzen és piáljon

Aktív társasági életet szeretnék éni, nem szeretném, hogy ha gyerekeim lesznek, választanom keljen, hogy vagy a család, vagy a barátok.

15/f (hogy ne csak lányok írjanak):)

2010. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!