Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen felnőttkorra vágytok?...

Milyen felnőttkorra vágytok? Mik az elképzeléseitek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy hol szeretnétek lakni, hány gyereket szeretnétek, mi lenne a nevük, milyen férjet/ feleséget? Mit szeretnétek dolgozni? És minden, ami eszetekbe jut!



Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


2010. aug. 9. 22:45
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb és újabb válaszokat! :-)



Leírom részletesebben, hogy milyen házat szeretnék.

Ha lakberendező leszek, akkor én fogom megtervezni, de ha nem akkor más.

Egy faházat szeretnék egy erdő szélén, ahol sok fa van. Minden reggel madárcsicsergésre ébrednénk. A házunk mellet egy kis patak csörgedezne, amiben halak élnek. A tetején tavirózsák úszkálnának.

Ahogy belépünk a házba, ott lenne a cipősszekrény, ill. hely a kabátoknak. Egy keskeny kis folyosó, amiből meglátnánk a nagy konyhát a nappalival. A falon mindenhol fényképek - a férjem, és az én családom fényképei. A nappaliban egy hatalmas kandalló, ahol télen tudunk fűteni.

Ha továbbmegyünk a folyosón, jobbra meglátjuk a szobákat.

Gyerekszoba, vendégszoba, hálószoba, és Édesanyám szobája - azt szeretném, ha velünk lakna.

A mi hálószobánkban egy nagy ágy, lila ágynemüvel, és lila függönnyel.

A gyerekszobában baldachinos ágy, sok játék, képek, ruhásszekrény a babának.

Ha 2 szintes faház lenne, akkor az emeleten lenne berendezve a kisgyerekünk szobája.



Várom a további elképzeléseket! És azt kívánom, hogy mindenki álma váljon valóra!

2010. aug. 17. 11:25
 32/47 anonim ***** válasza:

Szeretnék pszichológus lenni.Ez a legfőbb vágyam.Szeretnék majd két könyvet is írni, egyet az igaz barátságról. Alaszkában szeretnék élni és dolgozni, mert nagyon szeretem a havat és annyira jó lenne látni életemben legalább egyszer sarki fényt. A férjem mindenképpen legyen okos, inteligens, tanult férfi. Lehessen bízni benne és számítani rá.Nem bánnám, ha orvos lenne.Kinézetre végülis mindegy hogy néz ki,csak legyen ápolt.Sok időt szánok majd a munkámra és a családomra is. Maximum két gyereket szeretnék. Vgy egy lányt és egy fiút vagy két lányt,de nem fogok korán szülni. Leghamarabb úgy 28-30 évesen.A lányomnak azt a nevet szeretném adni, hogy Maja. Lesz egy alaszkai malamut kutyánk. Gyakran járunk majd síelni és szánkózni, nyáron (amikor itt magyarországon nyár van) minden évben hazajövünk a szüleimhez nyaralni és élvezzük a napot és a strandolást. Ez az álmom és mindent meg fogok tenni érte, hogy valóra váljon.


Egyébként most 15 éves vagyok és nagyon tetszik ez a kérés.

2010. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Szia hát én két gyerköcöt szeretnék egy kisfiút és egy kislányt a lányzó neve már 6 éves korom óta elvan döntve hogy Krisztinának fogják hívni. Ha kisfiam lesz akkor tetszik a Milán név de azt majd a párommal közösen döntjük el. Hát még nem tudom mit szeretnék dolgozni elösször sulim legyen meg. Egy olyan helyen szeretnék lakni ahol kitudom alakítani a kis családi életemet. Párom hát úgy érzem emgtaláltam azt a tökéletes embert akit nekem teremtett a sors nem mindig tökéletes de nekem az
2010. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Cegléden akarok majd lakni ahol van egy másik házunk (Most faluban élek)

2 gyereket szeretnék. Fiú és lány ebben a sorrendben de nem baj ha másképp alakul az a lényeg hogy egészségesek legyenek.

Fiú név: Bence, Dávid, Róbert, Roland kb ezek tetszenek.

Lány név: Linda, Beatrix, Nóra, Kinga, meg van sok név ami tetszik csak nem jut már eszembe. :D

Férj: Nem cigiző, drogos, piás, törődjön a családdal, ne veszekedjen minden apróságért, vicces, jól kereső, hát kb ennyi.

Én szeretnék nyitni egy boltot, nem nagyot de se nem kicsit. Vagy bárhol, ahol el tudok valamit adni embereknek.:D (nem olyan, hogy éjjel nappal ott állok a kínai üzlet közepén) De érdekel még a tánctanár szakma is (mivel én is jártam majdnem 3 évig hip-hopra) Tudom hogy nem keresnek olyan jól dehát én ezt szeretném csinálni.

2010. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és szeretnék írni könyvet is csak nem tudom még miről :D
2010. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
és 12/L
2010. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Ezen még nem gondolkodtam sokat...majd most :D


megszerzem a szakmám aztán talál érettségi ( de apám aztmondja h minek az menjé dolozni)Kis faluban lakok (450fő max)nembírom a nagyvárosokat annyira szal maradnék egy max 10ezres nagyságú városban, csendes környéken kertes házzal, feleség. . . szerencsétlen vagyok én ahoz h találjak egy normális lányt de ha mégis sikerül annak örülnék, ne csaljon meg ne igyon csak mértékkel és ritkán, cigizhet de a baba előtt 2-3 évvel szokjon le, jófej legyen, aranyos, kedves kinézet az annyira nemfontos de csúnyaság ne legyen :D egy v kettő gyerek v majd meglássuk mennyire leszünk hevesek az ágyban xD Neveken nem gondolkozok mert úgyis közös döntés lesz de Ádám név valószínű :) apja után :D lánynév is majd eldől addig.


Nagyjából ennyi jutott eszembe hirtelen.


17|F

2010. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Barcelonában tanulni vizuális művésznek, egy pár évig ott élni, aztán átköltözni Londonba vagy vissza Budapestre. Elhelyezkedni, világot járni, megismerni embereket, szerelmesnek lenni, élni, élni, aztán egy spanyol tengerparti kisvárosban megöregedni boldogan, nyugodtan.

17L

2010. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Középiskola után a saját lábamra szeretnék állni (albérlet - akár lakótárssal is -, munka, mellette pedig szeretnék továbbtanulni). Kb. 30 évesen szeretnék családot, maximum 3 gyereket szeretnék, szeretném, ha 1 lány lenne köztük:) Neveken még nem gondolkoztam, de ezzel azért még van időm:) Nem tudom, milyen munkát szeretnék, csak az a lényeg, hogy szeressem. A férjem ne igyon, ne dohányozzon, és ne drogozzon...

Amúgy jó a kérdés:)

15/L

2010. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

1.Orvos Lenni!

2.Szép házat!

3.Autót!

4.Egy szerető,Gondoskodó férjet akinek van munkája!

5.Egy gyereket Ha lány:Lili Ha fiú:Márk:)

6.Boldog életet:)

12,5/l:)

2010. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!