Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen felnőttkorra vágytok?...

Milyen felnőttkorra vágytok? Mik az elképzeléseitek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy hol szeretnétek lakni, hány gyereket szeretnétek, mi lenne a nevük, milyen férjet/ feleséget? Mit szeretnétek dolgozni? És minden, ami eszetekbe jut!



Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


2010. aug. 9. 22:45
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
80%

13:07 vagyok.

Lány neveknél még van 2kedvenc, amit kihagytam: Lilla és Johanna =)

2010. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Ez egy nagyon jó kérdés,örülök,hogy feltetted.:)

Most jártam ki az általánost,egy erős gimibe megyek,ezután valamilyen egyetemre szeretnék menni. Miután mindezeket kijártam,kb 23 éves leszek. Találni kéne egy olyan férfit,aki aranyos,udvarias,barna haja van,nem jönnek be a szőkék..:D ,jó lenne ha izmos lenne,és persze magasabb legyen nálam,ami nem nehéz a jelenlegi 162 centimmel. :D:D

Házasság után 2-3 gyereket szeretnék,fiúkat,a neveken szoktam gondolkozni,de addigra úgy se a mostaniak fognak tetszeni. :D

Sóval ha lebabáztam munkába állni,vagy még előtte is kéne..sőt. Egy szép,kertes házban élni,kutyákkal,cicákkal,szép zöld fűvel,a kertben virágokkal,zöldséggel és gyümölccsel.


Jelenleg ennyi jutott eszembe,remélem mindannyiunk vágyai teljesülnek! :)


15L

2010. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én divattervező,fotós vagy kozmetikus szeretnék lenni.Egy vidéki családi házban szeretnék élni 3(vagy több) kutyussal és cicával.

A férjem legyen kedves,megbízható és szeressen.A cigi nem zavar. Alkoholt is ihat de csak mérsékelten!

Az esküvőmre csak a barátokat rokonokat hívnám meg és reggelig mulatnánk.

2-3 gyereket szeretnék.

Tetszik a : -Aida,Barbara,Daniella,Hanna,Johanna,Linda,Natália,Nikola

-Alex,Bálint,Krisztián és a Márk név is.

A gyerekeimnek szeretnék mindent megadni,de nem szeretném őket elkényeztetni.

Majd egyszer szeretnék eljutni Amerikába(New York,Florida,Kanada),Spanyolországba,Párizsba és Rómába.


-Remélem mindannyiunknak teljesülnek vágyai álmai.

13L

2010. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
49%

Először is, befejezem az általános gimit, az ország egyik legjobb középiskolájába megyek, ami itt van a városban, ezért nem fogok koleszban lakni. Ha befejeztem a 12 osztályt, kiköltözök Svájcba (azért Svájc, mert ott virágzik a mezőgazdaság, és nem uniós), ahol keresek egy közgazdász egyetemet. Vagy agrármérnök, vagy közgazdász szeretnék lenni. Mellette hobbiként díjugrató versenyző leszek. Megkeresem a nagy Őt, lesz egy kis esküvőm az egyik luzerni fahídon, vagy a berni Aare folyó partján, a vacsorát pedig a Lennsburg vár lovagtermében szeretném. :) Életet adok egy kislánynak, vagy egy kisfiúnak. A kislány nevét még nem tudom, de a kisfiú nevét igen. Jürgenre, vagy Karlra fogjuk keresztelni. :) Valószínűleg életem végéig ottmaradok, de lehet, hogy aztán hazamegyek valamikor. Nekem ez az álmom, remélem teljesül. :)

11/L

2010. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
49%

Szentendrén szeretnék élni a férjemmel.

1 lányunk lesz: Jázmin

Pszichológus leszek.

Jázminnal angolul fogok beszélni, a férjem pedig magyarul.:D

Lesz egy kutyánk.

Szép ház, gardróbbal.:DxD

Valami ilyesmit tudnék elképzelni:D

2010. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
86%

Egyik nap pont erről beszélgettünk a barátommal. Szeretnénk egy nagy kertesházat, udvarral, kerttel (gyümölcsös és zöldséges), 3-4 gyermeket, nem nagy korkülönbségekkel, 2-3 év maximum. 2 autót, egy családit és egy furikázósat. A barátomnak már van érettségije, most idén lesz szakmája és utána 1 év technikusi, utána győrbe akar menni egyetemre villamosmérnöknek. Én pék-cukrásznak tanulok, vagyis ebbe akarunk elhelyezkedni is.

A gyerekek neve; lány: Aida, Szavanna, Vera, Terézia, Eszter, Róza. fiú: Bálint, Benett, Kristóf, Patrik.

A barátom tökéletes férj lenne :)

2010. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%

én ápolónő szeretnék lenni, 3 fiút szeretnék: Dezső,Imre,Dániel, 2 lányt: Katalin, Mercédesz.25 évesen szeretnék szülni, és nagy műciciket szeretnék.Bp-n szeretnék lakni.19/L


ééédes kis ááálmok=P

2010. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
62%

Csaladra nem vagyok, sem gyerekre. Egy szereto tars persze majd idovel jo lenne.


Szeretnek Azsiaba koltozni, valami hidegebb helyre. Esetleg meg Japan, vagy Oroszorszag...vegso esetben Canada.

Szeretnek egy jo munkat, sok-sok nyelvet megtanulni meg.


Egy csaladi haz, kis toval a kertben, ami melle a hidegben le lehet ulni teazni es elszivni egy cigit.

Egy kis allatot, lehetoleg macskat, vagy egy hatalmas kutyat( alig ellentmondasos...).

Szeretnek egy festo-alkoto szobat, egy sajat kis dolgozszobat es egy konyvtarszobat is.


Olyan helyen elni, ahol megvan a nyugalom, de ha megis elfogy a tej, akkor is csak 5 percre van a bolt.


De a megvalositas elott meg befejezem az egyetemet, es kemenyen tanulok, hogy mindezt elerhessem.

Remelem, 10 ev mulva meg meglesz ez az oldal es visszatalalok, hogy megirjam, mi sikerult belole.


Sok sikert mindenkinek! (:

19/L

2010. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
Én Budapesten vagy más nagyvárosban szeretnék élni,4gyereket szeretnék,2fiút(Isti,Ricsi:) ) és 2lányt(Lilla,Barbi) A feleségem legyen szép ne cigizzen de igyon és szeressen(jaés ne csaljon meg:D),Elismert futballista szeretnék lenni és annyit keresni vele hogy meg lehessen vele átlagosan élni,egy nagycsapatban sok játéklehetőség(inkább kezdőként 90perc:D) és egy szép házat,végül: Bort,Búzát,Békességet!:)
2010. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Egy kisvárosban szeretnék majd lakni:). Szabónő akarok lenni, és majd lenne egy kis boltom, ahova a gazdag öregasszonyok járnak. Két gyereket szeretnék, egy fiút és egy lányt, a fiú lenne az idősebb, ő lenne Viktor vagy Zsigmon, a lányom a fiatalabb, Lolita vagy Kornélia. 25 éves lennék amikor a fiam születik 27 amikor a lányom:). 24 évesen megyek férjhez egy nagyon rendes pasihoz, akit nagyon szeretek, és boldogan élünk míg meg nem halunk:).

De úgysem ez leszxĐ, túl meseszerű:D

2010. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!