Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ignorál a legjobb...

Miért ignorál a legjobb barátnőm, ha nem haragszim rám? Minek hazudoznak?

Figyelt kérdés

Régen együtt voltunk mindig, a szüleivel is jóban vagyok nagyon, folyton mondták, hogy én ott már családtag számban megyek, meg vittek magukkal mindenhová. Most meg 3 hete elérhetetlenek, de így családilag.

A legjobb barátnőm az a fajta lány, akinek a telefon mindig a kezében van, meg mondta is, hogyha ő valakinek nem válaszol, az nem azért van, mert nem látja az üzenetet, hanem mert nincs kedve hozzá. Most meg velem csinálja ugyanezt, hogy írok, de megsem nézi, maximum az 5.-6. üzenetemre válaszol órákkal később. Ha hívom, nem veszi fel, mert "nem hallotta". Ha kérdezem, hogy nem-e csinálunk valamit, nem jön el velem ide, vagy oda, akkor nem ér rá. Kérdeztem, hogy van-e valami baj, történt-e valami, de mondta, hogy nem.

Anyukája dettó ugyanez. Tegnap hívtam, mert ott voltam a környékükön délután, hogy otthon vannak-e, mert a barátnőm akkor sem vette fel a telefont. Tök zavarodottan elkezdte mondani, hogy hát még éppen igen, de mindjárt indulnak otthonról és hogy a lánya tanul nagyon, azért nem vette fel szerinte. Mondtam, hogy akkor arra megyek, beugrok kicsit, erre hogy hát ne, mert indulnak és nem is tudják, mikor jönnek haza (?!). Kérdeztem, hogy a barátnőm nem tanul akkor? Hát de, de viszi magával a tanulnivalót (úgy, hogy csak otthon bír tanulni, síri csendben...). Aztán később csak arra kanyarodtam, és mindkét autó kint állt a ház előtt, bent meg égett a házban a villany, szóval sehová nem mentek. Ma meg látom, hogy a barátnőm teszi ki Instára, hogy lent vannak a Balatonnál... Írtam neki, hogy nem is mondta, hogy mennek, meg hogyhogy mentek? (eddig mindig vittek magukkal, most nem is szólt) Az volt a válasz, hogy hirtelen ötlet volt, mert lent maradt még sok cucc a nyaralóban és nem akarnak róla elfeledkezni.

Apukájával együtt járok fallabdázni heti 2/3-szor és már két hete is fura volt, mikor kérdeztem, hogy mikor megyünk legközelebb, mert totál kitért a válasz elől, hogy még nem tudja, mert most sok a munkája, de majd keres és megbeszéljük. Aztán írtam neki most novemberben, hogy akkor mikor megyünk, meg bérletet is kell majd vennünk megint, válasz: most sok a munkája és nem biztos, hogy ráérne heti többször menni és akkor nem érné meg a bérlet, meg hogy most a vírus miatt amúgy is kerülni kéne az ilyen helyeket. Úgy, hogy ő tipikusan az az ember, akinek minden nap kell a mozgás, különben képtelen elaludni.


Mit csináljak? Tökre zavar, hogy így semmibe vesznek, meg ennyire átlátszóan hazudoznak.

Rengeteget gondolkoztam, de tényleg semmi nem jut eszembe, amin így megharagudhattak volna.



2020. nov. 7. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?!? Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Kapard össze a maradék önbecsülésed, és kopj le róluk, egyértelmű hogy nem akarják a társaságod, csak nincs bennük annyi gerinc, hogy a szemedbe mondják.

2020. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Le akarnak koptatni. Amit nem csodálok, irtó nyomulós lehetsz. Most komolyan odafordulsz a kocsival, hogy kémkedj utánuk?

Ennyire nem érted a nemet?

Pszichopaták csinálnak ilyet. Engem is kirázna a hideg egy ilyen baráttól. Eddig nem látták, most belátták.

2020. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit le lehet róluk akadni. Nekik is van családi életük amibe te nem tartozol bele.
2020. nov. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Elég beteges ez a sztori. A középiskolai legjobb barátnőm szüleit második szüleimnek tekintettem. De soha nem hívogattam őket.


Szerintem elegük van belőled.

2020. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tapadsz a családra, örülhetnél hogy nem küldtek el melegebb éghajlatra, vagy hogy egyáltalán meg felveszik a telefont neked.
2020. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2020. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!