Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy hisztis barátnőm?!

Van egy hisztis barátnőm?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég kerültünk 6-dikba és jött két új lány osztálytárs.Eddig két lány volt,én és a másik lány legjobb barátnők voltunk,most egyikünk az egyik lánnyal a másik pedig a másik lánnyal volt el.Ezzel nem volna semmi probléma de az én legjobb barátnőm eléggé irigykedik erre és emiatt össze is vesztünk(már kibékultunk) tegnap csináltam egy osztály csoportot és a legjobb barátnőm előállt azzal az ötlettel,hogy nevezzük el hülyén az embereket,én mondtam neki,hogy én nem szeretném ezt mivel a többieknek valószínűleg nem tetszett volna és ebből nem szerettem volna konfiktust.Erre a legjobb barátnőm besértodott,hogy én nem parancsolók neki meg ilyenek és kilépett a csoportból.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? :(



#legjobb barátnő #Hisztis barátnő
2020. szept. 19. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Hülyékkel régen sem barátkoztam és neked is ezt javaslom. Foglalkozz olyanokkal, akikkel könnyen megtalálod a közös hangot. Akinek "udvarolnod" kell, hogy jól érezze magát a közeledben, az nem való oda!
2020. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem oda írni,hogy elvileg elsőnek van meg neki szóval gondolom ezért hisztis

1-es köszi a választ!🙂

2020. szept. 19. 17:25
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy aki a menzeszre fogja, hogy minősíthetetlenül viselkedik, annak csak feltűnési viszketegsége van. Sem most, sem a jövőben nem kifogás az ilyen viselkedésre a havi vérzés!
2020. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3-as köszi a választ!☺️
2020. szept. 19. 17:31
 5/22 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek kerdesek😉
2020. szept. 19. 17:47
 6/22 A kérdező kommentje:
*válaszok🙄
2020. szept. 19. 17:52
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan neki akkor sem foghatja erre hagyd faképnél
2020. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7-es köszi a választ!😉

Kicsit parázok attól,hogyha faképnél hagyom akkor az egész osztályt sőt még az osztályfonokomet is ellenem fordítsa

2020. szept. 19. 18:56
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog ellened fordítani senkit a hisztis picsákat mindenki utálja
2020. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9-es valahogy őt mindenki kedveli az osztályból és mindenkivel jól kijön
2020. szept. 19. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!