Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg itthon, hogy...

Hogy mondjam meg itthon, hogy lefeküdtem a barátommal és történt valami?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok, ő 17. Tudják a szüleim, hogy együtt vagyunk, szokott is jönni hozzánk, csinálunk kettesben programot, elmegyünk randizni stb. De abba még anyukámat sem nagyon avattam be, hogy csukott ajtó mögött miket csinálunk, mert szerintem ez a mi magánügyünk. Eddig nem is feküdtem le vele, viszont 2 hete igen és azóta valami nem oké odalent. Vagyis nem azóta, hanem rá pár napra kezdődött, hogy vérzek, mintha megjött volna, de nem most lenne időszerű... Az elején még csak kevés volt, szinte nem is éreztem, de most már 5 napja nem is merek elmenni sehová itthonról, mert folyton átázok és éjszaka is 2 óránként megyek a mosdóba emiatt. Mert ha nem, akkor reggelre olyan az ágyneműm és a pizsamám, mintha lemészároltak volna valakit az ágyamban.

Viszont az anyám olyan, hogy bolhából is elefántot csinál, mindennel végigtelefonálja a családot (anno mikor először megjött, még a Dunántúlon lakó rokonaimat is felhívta ezzel). Látom előre, hogyha orvoshoz kell menjek, ott is cirkuszolni fog csak... A házi orvosunkat viszont nem akarom felhívni, mert jóban vannak nagyon, összejárnak a szüleimmel és nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, hogy a szüleim tudta nélkül keresem meg.


Még ne szóljak, hátha elmúlik pár nap/hét alatt? Esetleg csináljak meg ebből a teából még egy kúrát (Herbária Lady Vitál), hátha beválik?


Nem fáj semmim, pedig ha megvan, mindig görcsölök, előtte is vannak pms tüneteim, de most semmi nincsen, tényleg. Csak ez, ami eléggé megnehezíti a napjaimat, mert tényleg sehová nem merek elindulni, mert néha hirtelen sok jön és akkor 15-20 percenként cserélhetek, amit a belvárosban nehéz megoldani, főleg most, hogy zárva minden, vagy a kocsiban...


2020. nov. 24. 00:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
Írd meg mit mondott a nőgyógyász. Aggódunk!
2020. nov. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez azért elég komoly probléma, menj nőgyógyászhoz minél előbb, ha tényleg ilyen mértékű a vérzésed, az nem normális.

Az orvosnak mindenképp el kell mondanod h együttlét óta ilyen. Szóval ha anyukáddal mész akkor ő is meg fogja tudni ezt.

2020. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!