Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátnőm 12 éves fia úgy...

A barátnőm 12 éves fia úgy beszél velem mint a kutyával.Szabály szerüen le ku...va anyádoz és különböző szitkokat hord rám.Bármit csinálok csak egyre rosszabb.Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 15:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
61%
Először pofán vágom a gyereket, majd elköszönök (tartósan).
2020. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

És barátnőd mit szólna ha mától te is Ku.vának hívnád őt a gyerekét meg zabigyereknek?


12 éves nem kisgyerek már hogy ne legyen tisztában a szavai jelentésével. Kérdező, őszintén, kell ez neked?

2020. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondanam a koloknek hogy a te anyad a qrva.
2020. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem azért nem oké, mert juj már, hogy beszélt egy felnőttel, vagy épp velem, és most vérig sértődöm. Hanem eleve hol és miért tanulta egy gyerek azt, hogy bárkivel így beszéljen? Egymás tisztelete alapvető dolog kéne, hogy legyen. Az meg butaság, hogy a gyerek ezzel a beszéddel "tükröt tart" a nem eléggé jó ember felnőttnek. Az is nyugtalanító, ha a szülő ráhagyja ezt a gyerekre
2020. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Feltéve, hogy párkapcsolatról van szó (mert a "barátnő" szó több értelmű)....


Mutasd meg a gyerekedet, megmondom, ki vagy! - tartja a mondás. Nos, ez a fiú tökéletesen megmutatta, milyen az anyja, aki őt nevelte. Egy ilyen nőtől hanyatt-homlok menekülnék.

2020. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
35%

Kevés, amit leírtál... Nagyon kevés.

Persze, ez semmikor se jogos, és ne mondjon ilyet, de itt inkább a barátnőt & a gyerek apját kéne megnézni első sorban....

2020. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Talán barátnőd megnevelhetné a kölkét, ugyanis egy 12 éves gyerek már baromira nem olyan kicsi, hogy ne érezze ezeknek a szavaknak a súlyát és ne tudja, hogy senkivel nem beszélünk így! Egyszer mondana bárkire ilyet a gyerekem, hótziher, hogy reflexből kapna egy taslit vagy igen, szájmosást, azért álljon már meg a menet! Egy gyereknek baromira nem csak jogai vannak, csak ma már az a divat, hogy szegénykékre csúnyán sem szabad nézni, mert úristen sérül az icipici lelke..
2020. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
85%

Mondjad neki így :

- Ádámka, nem szabad velem ily csúnyán beszélned! Nem vagyok én a te kutyád ! Vau !

2020. dec. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
elmondanám a barátnőmnek a véleményem a tiszteletről, nem érdekelne, ha megsértődik.
2020. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondtam hasonlót mamámra valamiért 14-15 évesen... És igen, rhadtul megérdemeltem az érte kapott pofont.
2021. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!