Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 14 éves lányodna...

Megengednéd a 14 éves lányodnak hogy pasizzon?

Figyelt kérdés
Én így apaként mondom, hogy szerintem nagyon korai. Azt se tudják mi az...Akik megengedik ennyi idősen, miért??!!
2021. jan. 7. 16:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Mit nem tudnak?


Én 15 évesen kezdtem el anno masztizni, s már akkor le voltam maradva jópár évvel a korcsoportomhoz képest.


14 évesen a pasizás meg nem jelent feltétlenül szexet is.

2021. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
98%
Nyílván családapaként ezt nehéz elfogadni, hogy milyen gyorsan elérkezünk ehhez a korhoz. Sajnos tiltani nem tudod, mert rosszabb lesz hidd el. Viszont felvilágosítást tudsz adni róla bőven. Ahol a gyerekekkel nem beszélnek a szülők a szex-ről, ott általában előbb meg is történik az aktus mint az olyanoknál, akik megfelelően lekommunikálják a gyerekkel ezeket a dolgokat. Legalább is a tapasztalat ezt mutatja. Ez ugye inkább lányoknál "vészesebb". Engedd, hogy pasizzon, csak azért tarts szerintem egy kisebb kontrollt ezzel kapcsolatban. Jobb lenne ha legközelebb azt mondaná, hogy a barátnőjéhez megy? Közben meg nem. Lényeg, hogy beszélgess vele. :)
2021. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Te ennyi idősen tudtad? Szerintem volt jó sok elképzelésed róla, a mai tizenéveseknek meg mégtöbb van... én megengedném, hogy randizzon, viszont azt valahogy megértetném vele, hogy szexet azt ne erőltesse még. Csókolózzon nyugodtan és randizzon, de várjon még. Ha sikerült nevelni a lányod, ahogy szeretted volna, akkor szerintem megfogja érteni, ha elmagyarázod neki.

Igazából a tiltással szerintem nem lehet sokra menni, sokkal inkább ésszerű keretek közé érdemes szorítani az ilyeneket, és akkor nem lesz baj. Főleg úgy, hogy bizalommal fog feléd fordulni ha bármi baj van, ami azért nagyon fontos.

2021. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
19%
Biztos hogy nem! 14 évesen? Hát az még gyerek! Ne akarjon már fiúzni ennyi idősen...bár aki normálisan lett nevelve, az nem pasizik még! Ha az én lányomnak udvarolt volna valaki 14 évesen biztos hogy megverném hogy többet a lányom közelébe se megy!
2021. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem ezen mulik. Hivatalosan nekem se engedtek a szuleim, hat, megtanultam hazudni, egy szavam se volt igaz, majd 19 evesen, amint tudtam, le is leptem otthonrol. Termeszetesen nem csak ebben voltak szigoruak, volt azert mas is, nem hagytak elni, megfulladtam toluk. Egyebkent mar 14 eves korom ota volt 1-2 baratom, de a szuzessegemet peldaul 17 evesen vesztettem el, nem alltam ra korabban keszen.

Ne elj alomvilagban, egy 14 eves nagyon is tudja mar, hogy mirol van szo.

2021. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Én engedném, és ezt mint apa írom. A lányom első pasija általános iskolában volt. Nem szexeltek. Büszke voltam, hogy tetszik valakinek a lányom.
2021. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a pasi?

14?

15 voltam, átjött hozzánk egy fiú.A szüleim nem voltak otthon.Neki nem engedték soha, hogy háziállata legyen.Nekem volt.És a kutyával játszottunk.

Megmutattam milyen trükköket tud.Szóval nem csókolóztunk, nem szexeltünk.Ez egy kezdődő tini szerelem volt.

Az anyámék, nagyon kiakadtak.

Kiabáltak velem, hogy szégyenbe hozom őket, és szobafogságra ítéltek.

Nagyon csalódott voltam.

Többet nem hívtam át senkit.

Az anyáméknak meg elkezdtem hazudni.Mindig azt mondtam amit hallani akartak.

Ha eszed van inkább megengeded neki.

Vagy tilthatod.De készülj fel, hogy soha nem fogod tudni, hogy kivel,hol mit csinál.

2021. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam amikor összejöttem a párommal. 12 éve vagyunk együtt azóta 2 gyermekünk van. Ez a langyos érettségétől, viselkedése től függ. Én 16éves koromig nem hagytam hogy megcsókoljon. Puszit persze adhatott. 17 voltam mikor előszőr náluk aludtam. 18nikor megengedtem hogy legyen is valami. Ez mind a lányodon múlik.
2021. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én idősebb voltam, 16 évesen ismerkedtem meg a párommal,ő akkor volt 21. Azóta a férjem, és van egy kislányunk. Hozzáteszem, hogy csak csókolóztunk, kézenfogva jártunk, de a konkrét szeretkezéssel megvártuk, hogy nagykorú legyek.
2021. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Még hozzátenném, hogy vannak rendes fiúk, nem kell azonnal ismeretlenül leírni őket.
2021. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!