Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy egy 12 évessel...

Normális, hogy egy 12 évessel így viselkedik az anyja?

Figyelt kérdés

Ezeket csinálja:


-haját megszárítja

-megfésüli mielőtt elmegy valahova, össze is köti a haját

-fürdés után megtörli törölközővel

-állandóan igazgatja a ruháját

-ha az utcára megy akkor ő öltözteti fel (kabát, sapka, sál stb.)

-megcsinálja a reggelit, vacsorát (akkor is ha ez csak egy szendvics), majd a gyermek csak feláll, édesanya elpakol utána

-magától a gyerek nem iszik, csak ha anya visz neki üdítőt


Több dolog is van, de ennyi jutott most eszembe. Oké, hogy egyszer egyszer ezek megtörténnek, de normális dolog, ha mindig így van?


Szerintem ezekkel a cselekedetekkel úgy neveli a gyermekét, hogy sosem lesz önálló. Akinek van kb. ennyi idős gyermeke ő mit gondol? Szerintetek hol a határ?


2021. jan. 18. 18:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért érdekel ez téged? Mindenki tudja, hogy ez nem normális dolog. Miért vársz megerősítést? Miért zavar az téged, hogy más hogy neveli a gyerekét? Magának csinálja. Az én lányom főz nekem és most kint pakolja a fát, ő is 12 éves. De azt nem tudtam elérni, hogy elrakja a tányért maga után. És meg szoktam fésülni a haját, és be is szoktam neki fonni, mert valahogy az olyan jó. De nem etetem, nem itatom, azt tud egyedül is.
2021. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!