Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki szoktátok hallgatni, ha...

Ki szoktátok hallgatni, ha beszédet hallotok a gyereketek szobájából?

Figyelt kérdés

Anyám rendszeresen ezt csinálja, ezért igyekszem soha nem telefonálni, ha itthon van. Viszont elkerülhetetlen, ha otthon van, nekem online órám van. Olyankor rendszeresen hallgatózik utánam, és mindig mondja, hogy, igyekezett fülelni, de nem sokat értett. Egyébként 18 éves vagyok. Szóvá tettem neki, hogy zavar, szerintem ez beteges, de szerinte ez tök rendben van és minden szülő ezt csinálja.


Szóval szülők, ti ki szoktátok hallgatni a gyereketek beszélgetéseit, online óráit?



2021. jan. 19. 11:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem ez normális
Igen, de szerintem nem normális
Néha, szerintem ez normális
Néha, de szerintem nem normális ez
Nem, de szerintem normális
Nem, mert nem normális
68 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én abban az esetben mondanám normális dolognak az ilyet ha hirtelen változás állna be a gyerekem viselkedésében,kifordulna magából.Akkor biztos nem riadnék vissza a hallgatozastol,de hogy online órát nem hallgatnék ki az tuti 😂Meg ha normális volna a gyerekem akkor se hallgatnam ki a privát beszélgetéseit.
2021. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb dolgom is van mint online órát kihalgatni. Mert biztos olyan nagy titkok folynak az online órákon
2021. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Osztálytársam anyja rendszeresen odaül mellé óra közben és hallgatja. Szerintem beteges.

Anyám csak a privát beszélgetéseimet hallgatta régen, de amióta nem beszélek senkivel, látom rajta, hogy tiszta ideg, hogy nem tud rólam semmit. Mert magamtól csak akkor szólok hozzá, ha muszáj. Ha valakivel mégis kell beszélnem, chaten írok inkább, anyám olyankor minden random kifogással bejön a szobámba, csak hogy mögémállhasson és olvashassa.

Undorító egy szokás, és szégyellje magát az a szülő, aki szerint ez normális.

2021. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ez nem normális dolog, egy online órát, vagy bármit is kihallgatni. Hacsak nem vagy egy agyon züllött drogos f*sz, vagy egy iskola kerülő bánat. Ezt ezt viszont erősen kétlem, mert ha ilyen gondok lettek volna veled, hogy nem jársz suliba és megbízhatatlan vagy, akkor az online óra meg pláne nem érdekelne. Szóval inkább a beteges kategóriába sorolnám ezt a viselkedését. Nagyon nem normális amit csinál és egyik normális szülő sem csinál ilyet, e mögé ne is bújjon. A saját abnormális viselkedését ne vetítse már rá normális szülőkre, hogy mindenki ezt csinálja, mert nagyon nem. Csak az elmebeteg, kontrollmániás, bizalmatlan szülők, akik a gyerek életének minden aspektusát irányítani akarják, ami beteges.
2021. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!