Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam miért vonzódik az...

A fiam miért vonzódik az ellenkező nem ruháihoz?

Figyelt kérdés

Homoszexualitás első jele lehet az,hogy ha női ruhákat vesz fel titokban?

Most 14 éves és az ágyneműtartóban talátam női bugyit és harisnyát is.Vajon miért tetszik neki?Félek attól,hogy meleg lesz.


2010. aug. 16. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
nem lehet hogy valami barátnő van a dologban?
2010. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos hogy meleg, lehet kicsit túl perverz is:D 14 éves, az évek majd kialakítják. Ilyen koban még nem leht semmit sem mondani.
2010. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez teljesen természetes és rendjén van, mert már észre vette, hogy lányok is vannak a világon. Pusztán a figyelme a lányokra terelődött, hiszen még csak most kamaszodik.
2010. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg barátnő lehet a dologban, de akkor ezt megkérdezem tőle,ha hazajön.
2010. aug. 16. 19:21
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Ez egy divathullam ami a kamaszkorral kezodik el. >> EMO

Itt a lanyok foleg nadragot es a fiuk pedig sokszor szoknyat vesznek fel. "." A lanyosabb fiuknal ez az oltozkodesen is latszodik es sokszor sminkelnek is.

2010. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Hajjaj nekem annyi velem egyidős fiú barátom van hogy az kész csoda:) És az ÖSSZES olyan perverz hogy mindent megtenne azért hogy valamelyik lánytól csempésszen ilyeneket:P

Szóval SZERINTEM ez lehet a dologban:)

2010. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
ja 14/L voltam:)
2010. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Pasim egyszer elvitte az egyik szoknyámat és harisnyámat majd azt mondta holnap visszaadja...majd másnap mentem át hozzá és az ágyban ebben aludt :D mikor felkeltettem rajta volt. Hát nagyon muris volt! Igenis a mai pasik perverzek!

15/L

2010. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Én is aggódnék.Nem olyan kicsi már,h ne tudná mi fán teremnek a lányok,és azok milyen ruhát hordanak.Próbálj vele elbeszélgetni,mert mindettől függetlenül lehet vmi nagyon egyszerű magyarázata is a dolognak.
2010. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, hogy mióta természetes a perverzség.Az én fiam 17 éves, de tetőtől-talpig férfiból van.Lehet, hogy tényleg barátnő van a dologban, de én is rákérdeznék a helyedben, mert ha mégsem, akkor elég rossz irányban haladnak a dolgai.Egyáltalán nem természetes, ha egy fiú női ruhákat hord.
2010. aug. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!