Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Első menstruáció?

Első menstruáció?

Figyelt kérdés
Kislányom, 11 éves és január 10.-én megjött az első menstruációja. Kb 4 napig tartott, nem volt semmi panasza, hasi görcs sem. Azóta viszont nem jött meg neki. Ez ugye ilyenkor még normális? Nem emlékszem már nekem hogy volt régen, de azt tudom, hogy sok idő kell, még rendszeres lesz. Ugye semmi okom aggódni?

2021. márc. 18. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon még nem baj, ha nem rendszeres. Nekem pl pont ellenkezőleg volt, egy jó darabig nagyon sűrűn jött (21-23 nap).
2021. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig megjött, de 9-10 napig tartott (de utáltam), bár görcseim nem voltak.


Most 5-6 napig tart, viszont ha elfelejtem bevenni éjjel a gyógyszert, reggelre már hányok/összeesek a fájdalomtól (második nap a kritikus)

2021. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Ez teljesen normális, nekem is fél évig nem állt be rendesen. Anno anyukám adott erről egy könyvet ezért nem ijedtem meg :))
2021. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!