Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit reagál nálatok apa, ha a...

Mit reagál nálatok apa, ha a gyerek azt mondja rátok, hogy hülye k.rva vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nem mondanak ilyet, de barátnőmnél hallottam hasonlót. Anyuka elnéző mosollyal ignorálta. Hát, én ledöbbentem. Szerintem 1 hét szobafogság lenne, de az apja sem dicsérné meg, az biztos.
2021. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egyszer anyu nagyon lekezelő módon közölte velem, hogy olyan hülye vagyok, hogy nem is érti, hogy vehettek fel egy ilyen gimnáziumba, majd utána bedobálta a szobám közepére a nappaliban hagyott holmijaimat (?) mire olyan ideges lettem, hogy kinyögtem egy “fúj, de egy gusztustalan ember vagy”-ot. Apa ekkor odajött és megkérdezte, hogy szájba vágjon-e? Majd odafordult anyához és azt kérdezte. “Miért kell ilyen undorító stílusban hergelni a gyereket, de most komolyan?” Szóval sokszor mondja, hogy fejezzem be, hogy tiszteletlenül válaszolok vagy ilyesmi. 17/L
2021. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12 évesen simán mondhat ilyet az ember mérgében, nem gondolja komolyan, és megbánja amikor kimondta. mindeképpen reagálj rá, ha ilyet mond, mintha megfegyott volna a levegő, és hagyd ott szó nélkül. ha nem pszichopata olyan lelkiismeretfurdalása lesz, hogy csak na. és szeégyelli is magát, ugyanakkor nehezen fogja rászánni magát hogy bocsánatot kérjen, de meg fogja tenni.
2021. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
godolom a sallleresek nem fognak majd csodálkozni, hogy amikor ők lesznek a gyereküknek kiszolgáltatva, hasonló stílusban fogja nevelni őket. nagy dicsőség megverni egy gyengébbet, aki nem üthet vissza. tényleg. vagy cserében ő is megüthet, ha te mondasz rá valamit?
2021. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!