Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen jelei vannak annak,...

Milyen jelei vannak annak, hogy egy kislány hamarosan menstruál?

Figyelt kérdés

Az lehet az egyik jele, hogy migrénes fejfájása volt?


Már egy ideje azt gyanítom, hogy hamarosan megjön neki. De a napokban, életében először migrénes fejfájása volt. Szerintetek az, hogy ilyen előjön nála (eddig még sose volt), lehet az egyik jele? Mi az amit még érdemes figyelni?


2021. ápr. 22. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jel a hüvelyi folyás megindulása. Szőrösödés, izzadság szagosodása, mellnövekedés, mutálás.. Úgy általánosan a nemi érés elkezdődése. Valamint az életkor. 10 éves kortól bármikor megjöhet.

Én pl 12 voltam.

2021. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmi köze a migrénnek hozzá. Mint ahogy az 1es írja. Én 13.szülinapom előtt lettem először beteg. Migrénem pedig már 10 évesen is volt néha kb évi 3-4x. Most 28vagyok és havi 3mal legalább megszenvedek.
2021. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy az első írja, hüvelyi folyás, szőrösödés (amikor már a hónalj is).

Meg az, hogy neked kB. mikor jött meg először, valószínűleg neki is akörül várható.


Anyukámnak 14 évesen jött meg, nekem 14. születésnapom előtt 2 hónappal.

2021. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a migrén nem tünete. Inkább a folyás
2021. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos lehet tünet. A lányom osztálytársának nagyon gyakori volt a migrén, be is jelentkeztek egy kivizsgálásra, de fél év múlva kaptak időpontot. Aztán megjött neki, és azóta nem volt migrénje, elmentek a vizsgálatra azért, de azt mondta a doki, hogy a hormonváltozások csinálnak ilyet.
2021. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!