Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondanál a kamaszodnak,...

Mit mondanál a kamaszodnak, ha megtalálod valahol, hogy emo? Mit csinálnál vele? Ha adnál neki büntetést, akkor milyet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 13:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne büntesd! Tiltással, büntetéssel nem érsz el semmit. Csak azért is csinálni fogja, dacból. Szerintem előbb-utóbb ki fogja nőni. 17 évesen már ciki emónak lenni. De valószínűleg előbb ki fogja.


Kamaszkorban keresi az ember önmagát, ez is ennek a folyamatnak a része. Nem vagyok szülő, de el tudom képzelni, milyen érzés lehet látni, hogy a gyerek ilyen cuccokban nevetteti ki magát. De szerintem venni kell egy nagy levegő és hagyni.


Ezt azért írom, mert nekem ennyi idősen az anyám nagyon beleszólt az öltözködésembe. Amíg vele laktam (18), úgy kellett öltöznöm, ahogy neki tetszett. Elkerültem egyetemre, és az lett a vége, hogy huszonévesen nevettettem ki magam hülye cuccokban, mert kamaszkoromban nem tehettem ezt. Ezt nagyon gáznak, de érthetőnek érzem így utólag. Nyilván nem öltöztem volna úgy húszas éveim elején, ha már kamaszkoromban túlesek ezen a bolondérián.


25/N

2010. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
58%

normális iskolában/baráti körben már 12-13 évesen is gáz ha emo vagy.

beszélj vele,de ne büntesd meg mert akkor csak azért is csinálni fogja.

2010. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

hagyd élni!

b+ ez olyan idegesítő...

AZ EMO NEM CSUPÁN 1 STÍLUS!

mért nem lehet felfogni,h ez 1 életérzés?!

azért akarod megbüntetni,mert ő így érez?

próbáljatok már úg gondolkodni,mint 1 gyerek>.<"

mert sztem te is voltál gyerek,és voltak érzéseid!

és te is kib*szottul utáltad,ha vki beleszólt.....

legalábbis ha olyan vagy,mint a legtöbb ember.....

mi baja lenne attól,h emo?

hagyd,had járja a saját utját,és ne rángasd magad után rövidpórázon,mert azzal csak rontasz a helyzeten-.-"

ennyi

köszönöm a megtisztelő figyelmeteket!


16/L és EMO

2010. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
6%

[link]

ez tök gyakori az emoban....

"az emo szív,emo lélek,emo lexek amíg élek,emo vagyok,nem tagadom,ha nem teccik,lexarom"

ennyi...

ez szinte minden emonak kint van myvipen,és ilyen helyeken-.-"

és akk mi van ha vagdossa az ereit?!

1szer 2szer megcsinálja,és rájön,h nincs enne semmi jó-.-"

örülj neki h kérdezi a hajat,meg apc-t-.-"

én meg se kérdeztem,csak csináltattam-.-"


16/L és EMO

2010. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Kedves 10:22

Azért te ilyen b*rom vagy még ez nem normális.

"örülj neki h kérdezi a hajat,meg apc-t-.-"Eggyáltalán nem normális ha egy 12 éves gyerek pc-t és hajfestést akar.

'AZ EMO NEM CSUPÁN 1 STÍLUS!

mért nem lehet felfogni,h ez 1 életérzés?!"

Már bocs milyen életérzés. Minden második emo öngyilkos. Mondhatom király életérzés.A kérdezőnek válaszolva szerintem jó hogy csak egy stilusnak tekinti az emozást nem életérzésnek.

2010. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
én is így jártam,14,5 éves volt,ma túl vagyunk rajta...hosszú volt az út,most 16,5 éves.ha még érdekel,írj privit!!
2010. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,a lányomról van szó.
2010. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

off: mi az a pc?

on.

2010. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Szerintem piercing lehet. Nem?


Apc == ajakpiercing?

2010. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

17:21:

nagyon le vagy maradva drágaság-.-"

na meg eltájolva-.-"

ésam a legtöbben aztmondják a szüleiknek,h csak stílusnak tekintik,és ezt ált,az anyuka elkotyogja ide-oda,és akk jönnek azok,akik a szüleik elött is beválalják(pl.én is,de én ennyire nem vagyok 1 "szétverem a fejét"tipus) és jól megverik szerencsétlen gyereket,mert h POSER,és rontja az "emo társadalmat"-.-"

16/L és EMO

2010. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!