Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondanál a kamaszodnak,...

Mit mondanál a kamaszodnak, ha megtalálod valahol, hogy emo? Mit csinálnál vele? Ha adnál neki büntetést, akkor milyet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 13:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem divatból csinálja.

Beszéltél vele?

2010. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Igen. Azt mondta, hogy divatból csinálja, mert másképp kiközösítik... Hát mijen ez a mai világ...
2010. aug. 23. 22:44
 13/33 anonim ***** válasza:
62%
Én szigorúan megtiltanám neki.Amúgy kamasz vagyok de undorodom az olyan kortársaimtól akik büszkék erre és menőnek érzik.Sürgősen szankciókhoz kell folyamodni nehogy elhatalmasodjon rajta ez a sátáni divat!15/f
2010. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%
Pózer.Beszélgess el vele.
2010. aug. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, az a 13 éves lány valószínűleg nem ízért lett öngyilkos, mert emos volt. Valószínűleg sokkal mélyebb problémái voltak.


Különben gondolj vissza arra, Te milyen voltál kamaszként, miket csináltál, vagy miket csináltál volna, ha van rá lehetőséged!


Amíg tanul, megbízható, érdeklőd, nyitott stb. nem mindegy milyen zenét hallgat és hogy öltözik!?

2010. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:

Ha divatból csinálja semmi gond nem lesz vele szerintem.meg amugy manapság rengetek 12 éves ilyen.pl a képen is hogy leszek helyett lexeket írt.engem pl már emósoztak le pedig én utálom azt a stílust.és csak azért mertt a fufrum a szemembe lóg.szvlé szerintem nem lesz semmi gond.


14/l

2010. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom. Le kellene ölni vele bezsélgetni, hogy akik kiközösítik, mert nem emo, azok nem a barátai. Naiv sajnos és összenyomja a társadalmi elvárás.
2010. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
ölni = ülni
2010. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem fog semmi hülyeséget csinálni, ésamúgy, akik kiközösítették emiatt azok már 5 éve a "barátnői". Szerencsére csak a ruhaviselete változott meg. De már most kérdezi, hogyy mikor lehet pc-m? meg mikorr festhetem a hajam? Szerintetek megengedjem neki ezeket? Persze, ha már kijárta az általánost...
2010. aug. 27. 09:23
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem, a pc-t ne engedd, vagy maximum olyan 16 éves korában ha még akkor is akarja de lehet hogy ez most ilyen átmeneti őrület és később már nem fog neki tetszeni. A hajfestés ugyanez.
2010. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!