Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondanál a kamaszodnak,...

Mit mondanál a kamaszodnak, ha megtalálod valahol, hogy emo? Mit csinálnál vele? Ha adnál neki büntetést, akkor milyet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 13:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Az emo nem normális stílus. Miért stílus az, hogy felvágjuk az ereinket és depressziósak vagyunk? Majdnem az életembe került a nagy emózásom. Akik itt osztják az "észt" a kérdezőnek, elgondolkodhatnátok azon is, hogy a ti szüleiteknek milyen érzés volt az, hogy az édes kislányuk egy pirszinges, bunkó divatmajom lett.Mert emo is egy divat, nem pedig életérzés. Ha benő a fejetek lágya, akkor rájössz, hogy nem is olyan jó. Képzeld el magad mondjuk 40-50-60 évesen, emosan. Körberöhögnének. Olyan ez, mint a tüdőgatyás nagymintás retro-nénik, és amúgyis égő már emonak lenni. Meg alapból az egész egy hatalmas koppintás. Valaki kitalálta, a sok fiatal pedig a másikat utánozza, emrt az hűűdemenő. Inkább legyen saját stílusod, azzal jobban ki tudod fejezni magad.

SZERINTEM. De aki nagyon ragaszkodik hozzá, az ragaszkodjon nyugodtan, de egy anyának, aki kétségbe van esve, mert rémhíreket hall erről a stílusról, nem hiszem hogy azokat kellenne írni, hogy szégyen a pózerség. Ha a lánya is szégyenként élné meg, és elkezdene depressziós lenni, az lenne a legnagyobb csapás egy szülőnek.


16L, aki MÁR nem emo.

2010. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért, csak leírtam és elküldtem. Remélem érti mindenki.
2010. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló... Ide hívom, hogy elolvassa....
2010. szept. 3. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!