Korai sminkelnie?

Figyelt kérdés

A lányom 13 éves, és azt mondta hogy sminkelni szeretne, mert osztálytársai is csinálják, és nagyon tetszik neki.

Itthon is szokott gyakorolni, egész ügyes benne. Csak szempillaspirálról lenne szó meg egy kis korrektorról. Az iskolában nem szólnak érte.

Megengedjem neki vagy ez még korai?



2021. máj. 16. 02:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%

az mán itt borsodban öreglány, itt 5 évesen sminkelnek mán.


üdv, Kolompár Dzsézönsztetem voltam,

2021. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
34%
Miért lenne korai? Minden birka ezt csinálja ebben a korban, hagy menjen ő is a csorda után, ki ne maradjon!
2021. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
86%
Engedném. De csak szolidan, nem krvásan.
2021. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Chii39764 válasza:
58%
Szerintem egyáltalán nem korai! Bár én már 19 éves vagyok és szinte soha nem sminkelek, én is kb. ennyi idősen próbáltam ki a sminket, az osztálytársaim miatt, akik (mivel a 8. kerületbe jártam általánosba) javarészt cigányok voltak. Hidd el, ha el is kezdi festeni magát, vagy megunja vagy teljesen elsajátítja a technikáját mire mondjuk gimnazista lesz.
2021. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk általános iskolában 13-14 évesen max annyit engedtek, hogy kihúzhattuk a szemünket szemceruzával és felkenhettük a szempillaspirált, igazából ez sem volt hivatalosan megengedve (az iskola házirendje nem engedi a körömlakkot és a sminket) de egyszer-egyszer lehetett. A lányomnak én is megengedném már 13 évesen de csak egyszerűbb sminket, nem olyat mint amit az 1. válaszoló linkelt.
2021. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem (merem remélni) az első hsz.kamu. Ha megsem,akkor egy újabb ri.bancnevelő, jövendőbeli influenszer csemete..
2021. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem otthonra gyakorolni, esetleg ünnepségekre stb okés, de iskolába, vagy csak a hétköznapokra még korai.
2021. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
33%
Talán inkább 14 éves kortól. A törvényben is az van, hogy ekkortól korlátozottan cselekvőképes, tehát ennyi idős kortól mehetne egyedül fodrászhoz, kozmetikushoz stb. Az meg nevetséges ok, hogy azért szeretné, mert az osztálytársnői is csinálják. Magáért szeresse, ne másokért, akik nem is a barátai és semmi közük a magánéletéhez.
2021. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
33 eves vagyok es en is kb ilyen korban kezdtem sminkelni a mai napig imadom. Lehet hogy latta masokon de az is lehet hogy epp emiatt tenyleg erdekli. Sosem ereztem hatranyat a sminknek, sot a mai lanyokat irigylem is mert rengeteg termek vasarolhato elerheto aron es a minoseguk is fenyevekkel jobb mint mikor en voltam ennyi idos. Szerintem hagyni kene lehet ez egy "belepo" a baratnokhoz is. Semmi baja nem lesz max nagyobb onbizalomra tesz szert.
2021. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első küldött, az semmiképpen sem, de egy kis szempillaspirál, korrektor simán belefér.
2021. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!