Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért viselkedik velem így az...

Miért viselkedik velem így az anyám? (lent)

Figyelt kérdés

Az anyám mindig piszkál, és közben elvárja, hogy segítsek neki mindenfélében.Mindig belém köt valamivel.Rám fog olyan dolgokat amiket nem is én csináltam.Mindig elmondja, hogy az XY-nak milyen jó, mert az ő lánya mindig segít neki mindenben, és ráadásul mindig vidám és mosolyog.De annaka valakinek jó kapcsolta van az anyukájával.Lehet hogy akkor én is segitőkészebb lennék, ha az én anyukám is olyan lenne.

Egyáltalán nem jó vele a kapcsolatom.Nem is bízok meg benne, nem is mondok el neki szinte semmit.

Az anyukámnak új férje van,és már van két közös gyerekük.Néha olyan kitaszitottanak érzem magam.

Nem sajnáltatom magam.Csak kíváncsi vagyok már vélemnyére, és hogy valaki van -e így.

Mit csináljak vele?Mit mondjak, hogy változtasson?


2010. aug. 23. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Én is így vagyok.Én most azt csinálom,hogy bármire kér meg,megcsinálom neki.És mosolygok,meg faggatom mindenről(amit elvár).És mással bunkó vagyok(másnak az anyjával),azért hogy azt lássa,hogy ő a legjobb(közben persze neem)

Most látok már némi változást..

2010. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nekem is szokott jönni hogy XY ilyen meg olyan, akkor szoktam sorolni az XY rossz tulajdonságait is!
2010. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a helyzetedet.(egy édesanya)
2010. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Bár igazi tanácsot én sem tudok neked adni, mert én is majdnem ugyanebben a helyzetben vagyok. Anyának van egy élettársa, ő a jó és bennem csak a hibát látja meg. Most annak örülök, hogy szeptembertől elköltözök a suli miatt más városba és nem kell tovább naphosszat vitatkoznom a saját igazamról. Nekem azt hánytorgatja fel, hogy nem dolgozok (nem vettek fel, mert felvettek egyetemre), meg hogy más gyerek milyen, de azt nem veszi észre, hogy én mit tettem le az asztalra (nagyon jó bizonyítvány, érettségi, nyelvvizsga, stb.) Tapasztalatból mondom, nem éri meg vitatkozni. Próbálj sok zenét hallgatni, kikapcsolódni, hülyeséget semmiképp ne csinálj!!! :D


Remélem, megoldódnak a gondok.


19/F

2010. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokAT.

Most az utobbi napokban jobb a helyzet, csak valamikor ilyen, nem mindig.

2010. aug. 25. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:

az anyukád önző. bocs a leszólásért de ez igy van.

(én az apámmal vagyok rossz kapcsolatban és elég szar így... ha valamit elkezdünk közösen akkor abból mindig az van hogy ő elküld az anyámba én meg őt a piccsába. ő is jött már ezzel az xy sokkal jobb mint te dologgak. ha xy jobban tetszik neki akkor fogadja örökbe és húzzon vele boldogan a faszba. én megmondtam neki és abbahagyta a dolgot.)

F

2010. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tipikus anya!

Nekem apukám most azzal bosszant h. menyi idő van a suliig? á 1 hét addig rakjad a napon a térkövet!

De nem komoly mert egésznap dolgozik szerencsére és elég akkor mutogatni amikor haza jön,de anyám is akár mit csinálok gyere azonal vigyázzál a testvéredre,de nincs okom panaszkodni próbálj olyat hogy ne bosszanysd fel mert akkor.......

Próbálj hozzá kedves lenni és ő is változni fog.

2010. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!