Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogyan tudnám...

Mit tegyek, hogyan tudnám lelkileg támogatni a lányomat?

Figyelt kérdés
Most éppen a legnehezebb korban van. Tegnap is sírva jött haza, mert egyedül csak neki nem volt még barátja az osztályában, a többieknek már vagy van, vagy volt párkapcsolata. 26-an vannak az osztályban, abból 24 lány van (igen, kettő fiú van). Abból a 24-ből csak neki nem volt még senkije.
2021. jún. 5. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves?
2021. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Mondd neki azt, hogy ő ettől különleges. Nehogy valakivel csak azért összeálljon, hogy ne lógjon ki a sorból.
2021. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves?
2021. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyebkent lehet a tobbiek csak ugy mondjak, mert ez a menő es igazabol nekik sem volt baratjuk/barátnőjük.
2021. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Okosan kell mondani! Ő csak olyannal jön össze, akivel szerelmesek, nem csak olyannal, aki azért randizik vele, mert épp ott volt. Nem a jelentkezők hiánya miatt nem volt még barátja, hanem mert egyikkel sem voltak szerelmesek.


"én nem akarok akárkivel összeállni, csak a szerelmemmel!"


Egyébként teremts neki olyan helyzetet, mikor megkörnyékezhetik a korabeliek. Tábor, tanfolyam, sport..

2021. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem se volt pasim 20 éves koromig, és 16-17 évesen én is nehezen viseltem, de nem is akartam valami random szerencsétlennel összejönni, csakhogy legyen valakim. Utólag azt mondom jobb volt így, megkíméltem magam a csalódásoktól és az első szerelmemhez férjhez is mentem, csak ki kellett várnom az igazit. A környezetemben nem én vagyok az egyetlen ilyen, pedig mi már mi is az internet korában voltunk tinédzserek (28 vagyok).
2021. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ miért nincs neki.

Pl. ha nem annyira szép/csinos, akkor lehet egy kicsit azzal foglalkozni (előnyösebb frizurát keresni, enyhe smink, csinos ruhák, diéta, sport stb.).

Ha otthon ül állandóan, akkor olyan programokat keresni, ahol találkozhat fiúkkal. Ha félénk, akkor az önbizalmát erősíteni.

2021. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Hasonlo a sztorim mint #6nak. Megerte kivarni, tudom ez egy turelmetlen idoszak de csak azert mert masnak is van, neki ne legyen. Nem mindenkinek jon a megfelelo (elso) partner tinedzserkorban. Ezt persze akkor nem erti es nehezen fogadja el.
2021. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Most már csak pár nap a szünetig. Ősszel meg már mondhatja ő is, hogy volt pasija a nyáron. Akár úgy volt, akár nem. Alapvetően nem pártolom a hazugságot, de ilyen esetben arra jó lehet, hogy leszálljanak róla, ő meg ne ugorjon bele egy elhamarkodott szexkapcsolatba.
2021. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezt a kerdest a szex rovatba irtad volna, percekent belul lenne kb 100 jelemtkezo.
2021. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!