Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányos anyukák, valakinek...

Lányos anyukák, valakinek tapasztalat? 12 éves a lányom és zavarja, hogy már szőrös a hónalja, ezért egész nap kardigán van rajta a rovidujju felett és nem hajlando levenni.

Figyelt kérdés
Mondtam neki párszor, hogy borotváljuk le, megmutatom, hogy kell, stb., de nem hajlando rola beszélni, ciki neki a téma. Nem szeretném, ha egész nyáron hosszuujjuban lenne, hogy oldjuk meg?
2021. jún. 8. 11:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem vidd el kozmetikushoz, aki megcsinálja neki. Ha kiírod valami csoportba biztos ajánlanak olyat, aki ért a fiatalabbak nyelvén.
2021. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%
Elektromos borotva, azzal nem vágja meg magát.
2021. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
31%
Szőrtelenítő krémet használ az én lányom,lábára borotvát..most jön a bikini szezon így a kell még krémet vennem asszem:))
2021. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
Én is szőrtelenítő krémmel kezdtem kb ugyan ennyi időssen. Én inkább ezt javaslom kezdésnek mint a borotvát. Kozmetikushoz nem hiszem hogy el tudnád vinni ha még veled is zárkózott ebben a témában. Vegyél neki krémet és add neki oda és csak annyit mondj neki hogy használja ha szeretné semmi többet nem kell a leírásban szépen le van írva hogyan kell használni.
2021. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
A szőrtelenítő krém nagyon káros, nézz utána. A borotva tökéletes ennyi idősen. Epilátort nem javaslom, mert egy életre megutálja a szőrtelenítést a fájdalom miatt.
2021. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

"mindenki ütődöttnek fogja nézni a 40 fokban hosszúujjúban, szóval ha nem szeretné, hogy ezt gondolják róla vagy a háta mögött kiröhögjék, akkor legyen kedves, és hagyja neked, hogy segíts neki."


"Én is elmondanám neki, hogy pont amiatt fogják hülyének nézni, cikizni, mert nyaron azt hiszi szibériában van."


Az ilyen emberek miatt olyan szar a világ amilyen. Akik rögtön, első látásra már ítélkeznek mások felett anélkül, hogy tudnának róla bármit is. Hányinger... inkább arra tanítsd a lányod, hogy szarja le mások véleményét, mert akik kiröhögnek, azok pont annyit is érnek.


Visszatérve a témához: bármit, csak a SZŐRTELENÍTŐ KRÉMET NE!!!! A bőrnek nagyon nem jó, meg tele van méreggel meg vegyszerrel, mivel konkrétan szétmarja a szőrszálakat. 12 évesen ráér még szétcseszni a bőrét.

2021. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Mi a baj az elektromos borotvával?
2021. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Ja, én is olvastam már több helyen, hogy csúnya sebeket okozott a szőrtelenítőkrém. Konkrétan megégette a bőrt.
2021. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A szőrt meg nem szedi le vagy csak a felét.
2021. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
#3-#4 Egész nyáron hosszú ujjú felsőkben jártam, senki nem nézett egyszer sem hülyének.
2021. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!