Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó a légkör az osztályodban?

Jó a légkör az osztályodban?

Figyelt kérdés
Az enyémben kicsit gáz, ugyhogy én inkább a másik osztállyal vagyok
2010. aug. 26. 10:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
uhh! Nagyon jó a légkör minden szünetben bunyóznak a fiúk meg a szokásos lecke másolás, kiabálás, zene és a többi. Ja meg az azon a szinten lévő hülyék és x-ek mindig átjárnek és minket próbálnak szivatni de amúgy ha csak az osztályt vesszük akkor nagyon jókat szoktunk egymáson röhögni szerencsére.
2010. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
64%

iggen imádom az osztályomat

kicsit az a baj hogy nincs összetartás. :(


12L

2010. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

Hát, az én osztályomban sincs nagy összetartás, a fiúk nagyon éretlenek, és nemrég még ilyen külön-külön csapatok is voltak, és az egyik csapat utálta a másikat... a másik is a harmadikat.. szal hülyeség, de mér nincs ez. most mindeki jóban van mindenkivel. Vagyis vannak olyan személyek az osztályban akit mindenki utál, és senki nem tudja miért.. Van egy pár lány, és ha ők utálnak valakit, akkor az egész osztály velük van. És én meg nem akarok megbántani senkit, ezért mindenkivel vagyok, azazhogy nem utálok senkit, és ezért tavaly engem is kiközösítettek, de már elment egy lány az osztályból, és már senki nem utál engem se. :)

Kicsit hosszúra sikeredett.. :)

13/L

2010. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%
előző vok: mér=már
2010. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%

ja rohadt jó,h kb. 3 csoport van így az osztályban...1. vannak a menők(fiúk-lányok) akik a többieket le se szarják sőt a többijek ki vannak utálva a fiúk részéről főleg..2.egy lány csport és 3.mi a barátnőimmel

nagyon szar 1 osztály utálom :(

2010. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk nagyon jóó, jól elvagyunk, és nagyon össze is tartunk. Van kb.3 csoport nálunk is.

1.A menőbbek, akiket a suli nagy része ismer,és jól ki jön velük(ebben vagyok én, egy másik csaj meg 3 fiú)

2.A cigók..

3. A "kisk*csögök". ebbe tartoznak azok, akik kicsit többet hisznek magukról mint amik, és kb a fél suli utálja őket.


Az jó, hogyszretnek a többiek mert ha egy tanár belémköt, az egész osztály kiáll mellettem. (ezt a "szeretnek" szót nem nagyképűségből mondtam hanem tényleg sokat tettem az osztályért, suliért)


14/L

2010. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
egész jó 17 /F
2010. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Osztályközösség? Na azt még hírből se ismeri a mi osztályunk! Vagyok én meg az osztály és kész. Engem állandóan basztatnak valamivel. :@ Utálom ezt a sok idótát, még jó hogy most leszek 8.-os és már csak 1 évem van velük. Én a ballagáson nem sírni fogok hanem röhögni de azt kegyetlenül. A többiek majd könnyezve búval baszott arccal fognak vonulni én meg vigyorgok majd mint a vadalma. :D Ha valaki olyan részeg lenne búcsúzkodáskor hogy még engem is megölelne komolyan mondom ellökném magamtól. (mert ugye józanon tuti hogy egyik se ölelne meg)Engem ne ölelgessen olyan csürhe banda mint ezek! Nem fogom elfelejteni soha hogy ezek mit műveltek velem! És biztos hogy soha nem bocsátok meg egyiknek se! Majd pár év múlva az osztálytalálkozót meg akár fel is dughatják maguknak én biztos nem megyek el rá! örülök ha nem látom őket többé! Ja és az osztály olyan részekből áll mint:egy fiú banda,ők a menő fiúk. Egy másik fiú banda ők azok akik alkottak magukból egy csapatot ha már nem tartoznak a menők közé. Egy lánycsapat, ők a menő csajszhykáák-.-és egy fogjuk rá hogy valamennyire normális lányokból álló csapat akikkel néha én is elvagyok de ők is elég furcsák néha. Tehát 4 csoport:2 fiú csoport, 2 lánycsoport meg én.


L/14

2010. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

Osztályközösség ? Nálunk ?

ne röhögtess...

15/l

2010. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
79%

nekünk állati jó.:D

6-ban eléggé gázos,volt mert durván klikkesedtünk,de évvégére megjött az eszünk és összébbjött az osztály.:D

7-re meg már tényleg osztályközösség lettünk.néha a fiúk kicsit kilógtak,de előbb-utóbb visszakerültek.:) és a többi osztállyal is elég jóban vagyunk.

kíváncsi vagyok milyen lesz majd most a 8.:)

amikor éppen vmi vita van az osztályban akkor én szépen lelépek a másik osztályhoz><.:D

egyébként ebben az osztályfőnök tud az egyik legjobban segíteni.=)

13/L

2010. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!