Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó a légkör az osztályodban?

Jó a légkör az osztályodban?

Figyelt kérdés
Az enyémben kicsit gáz, ugyhogy én inkább a másik osztállyal vagyok
2010. aug. 26. 10:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

ja, krvajó, eddig az általános katasztrófa volt, még alsóban oké, bár hatodikban mindenki megváltozott, elkezdtek a kis 12 éves csajok p*csáskodni, aztán aki nem tartott velük kiközösítették, aztán hetedik, nyolcadik szívás. szóval "megnyugtatok" mindenkit, akinek sz*r volt az osztálya, az nehogy azt higgye, hogy majd a 7.8. más lesz.

a középsuli abból a szempontból gáz, hogy 40-en vagyunk, abból 35 csaj, na mindenki elképzelheti milyen jó kis közösség vagyunk (: 17/L

2010. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

szerintem egész jó,persze nálunk is vannak viták meg minden de sokat hülyülünk és úgy látom szeretjük is egymást. :)

mondjuk az összetartáson még lehetne javítani de úgy hiszem ez már nem lehetséges mivel ez az utolsó évünk... :( nálunk is vannak klikkek mint mindenhol. :)


14/L

2010. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

ez azert erdekes : a valaszolok 3/4ed resze azt irja hgy mind mind a menők közé tartozik :)... biztos


nalunk osszetartas csk bajban volt :D

atlag 4 banda volt de amgy jban voltunk 1massal 1 fiu banda : menők , divatosan oltozkodtek divatbol csinaltak majnem mindent de kockak voltak gepeztek egesz nap . 2ik volt a kemenyebbek bandaja : bulizunk kimegyunk haverokkal ha baj van megvedjuk 1mast stb , aztan voltak a csajok :) ok nagyon normalisak maradtak a tobbi osztalyhoz kepest ( jol neztek ki de nagyon es nem kqurvaskodtak ) .. a masik lany banda meg a konyvmolyok romantikus konyvekkelvolt tele az asztaluk allandoan tanarok kedvencei voltak ...ezen kivul mindenki mindenkivel joban volt volt oan akit nem szivesen lattam az osztalyba de haa ez van .


15/F

ui.: no baz*meg ien hoszu szoveget is mar reg irtam ide :D

2010. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki meg volt mindenkivel...ha nem kedvelte valaki a másikat akkor nem beszéltek kb és ennyi.

Úgy összegezve állati az osztály, sok röhögés, hülyülés... :D

Habár most meg fog változni az osztály egy picit (mert ugye 9.be megyek), nem lesz nagy változás mert 8 osztályos gimibe járok és így csak párember cserélődik :)

2010. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Hy!


A tanáriban nekünk is hírünk van! A büdös pofánkat órán nme bírjuk befogni! Főleg avaly 5.-benxD De jó értelemben is! Messze a legjobb tanulók vagyunk a suliból de nem vagyunk stréberek(fél osztály kocka, ebbe én is beletartozom). Év végén 4,6 volt az átlagunk=]


Nálunk is vannak ccsoportok!


1. A menők( A fiúk fele 1 lány és az A osztályból páran! Őket az egész suli ismeri)

2.A többi fiú( Nme tudok róluk mit mondani ők olyan normálisak)

3. 3 lány(Van 3 lány akik az A-ból 1-2 csajjal lógnak együtt)

4.Mi lányok( (Normális lányok. Ebben a bandában van benne a tanár 2 kedvence az egyik a legjobb barim, a másik pedig Laura aki sokat képzl magáról pedig nem ér sokat. Őt (Laurát) az egész sztály gyűlöli kb.xd Aztán itt vok Én is meg még4-5 lány tehát kb 8-an vagyunk. Ebbe csak a mi osztályunkból vagyunk de én a szüneteket néha az egyik A-s lánnyal töltöm=).Kb ennyi)


Mi összetartunk ha kell minden jó ügyért! Talán alegjobb évünk a 4. volt! Akkor szerveztük az ofő szülinapját! Volt minden. Meg ellbúcsúzni a 3.-4.-es tanároktól szal ügyesek voltunk! Most is összefogunk de 4. volt az Álomév akkor még az átlagunk is 4,7 volt=))

Idén már csak 4,5-4,6 voltunk de így is messza legjobbak!:P


Na asszem ez hosszú lett


11/L

2010. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:

nálunk is 3 csoport van:

1.menők: pár lány, és a fiúk nagyrésze

2.a többiek: (asszem talán ide tartozom, legalábbis remélem hogy ide, és nem a 3.-ba)

3. egy-két fiú és lány: akiket (szegényeket:S) a menők szekálnak

néha jó az osztály, de legtöbbször sajnos nem...

2010. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Összetartás most kezdett alakulgatni:-))....

De nem adnám semmiért(L)

Annyit lehet velük hülyülni..Alig várom asulit(L)De csak is miattuk(L)

2010. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

tegnap 14:14-es vagyok.

na akkor én is írok egy kicsit többet[látom mindenki részletesebben írt.><]:D

szóval mint mondtam 6-ban brutális háborúk folytak.:D és ment a klikkesedés rendesen.

menők:én,és még 3 barátnőm[nem azért sorolom a menők közé magamat,mert akkora az egom,hanem mert tényleg akkor mi voltunk a "menőők":D]

átlagosak:összes többi csaj

gyp-k:van egy brutál hülye gyerek az osztályban aki magába beszél meg kényszer mozgásai vannak.>< és egy másik aki kb egy 8 éves gyerek szintjén ragadt.na ők voltak ebbe a csoportba.

kockák:a többi fiú.

mi voltunk a suli legsz@rabb tanulói ráadásul még sz@rul is viselkedtük,egyszóval mi voltunk az az osztály akinél senki sem akart helyettesíteni meg egyáltalán.utáltak minket.

na aztán évvége felé kibékült mindenki és akkor kezdtünk osztály lenni.

és akkor 7.-ben egyre összetartóbbak lettünk,meg minden és a 4 csoportból is csak 2lett.

az osztály[szociálisak:D]:kb a 22ből 18-19 gyerek:)

többiek[antiszociálisakxD]:a maradék 3-4.ők minden alól kihízták magukat-.-:S

de megint mi voltunk az egyik legsz@rabban tanuló osztály az egész[alsót is belevéve]iskolából,szóval megint az agymosások,hogy mi a f*szért nem tanulunk,meg miért nem tudunk viselkedni-.- .

de szerencsére az osztályközösség még mindig megvolt.:)

istenítették az egyik 7.-es osztályt ,hogy milyen jók meg minden,de azt elfelejtették mondani,hogy az osztályközösségük egy nagy kalap sz@r.de a másik osztályról már rögtön mondták,hogy milyen sz@r ott az osztályközösség.[velük voltunk a legjobba]

És ezt akkor vették észre a legjobban a tanárok amikor valami kiránduláson volt vetélkedő,vagy bármi más és mi nyertünk az istenített osztály meg 3.lett a 3ból.de ezek után is ők voltak a tökéletes osztály.

csak akkor esett pofára az összes tanár aki imádta őket,amikor egy értekezleten kb 5 tanár[tudom,nem sok,de mint mondtam,minket mindenki utált]mellénk állt és mondták,hogy oké,nem tanulunk túl jól meg kicsit élénkek vagyunk,de mennyire rendes osztály vagyunk már.[pl.jött egy nagyon beképzelt csaj akit mindenki utált,de másfél hónap alatt teljesen befogadtuk,pedig már úgy nézett ki elkell mennie egy másik osztályba mert nagyon szemetek voltunk vele.másik osztályba meg 1 év alatt nem tudták befogadni az új gyereket.].

de ezek után is b*szogatva voltunk,hogy sehova se vesznek fel,meg mi lesz így belőlünk,de már megszoktuk.

1 kitűnő van az osztályunkba és kb 3-4 jeles.

tavaly bukott csak 1 gyerek,de 5-re pótvizsgázott.


szerintem ahol rossz az osztályközösség ott baj van az osztályfőnökkel is.minket is lényegében ő hozott össze.

2010. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
* kihúzták. :D
2010. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

nálunk egész jo nekünk is három csoport van:

1. mi vagyis lányok fiuk vegyesen akik mindíg összetartanak

2.kötözködő fiuk-.-"(bár ők sokszor csatlakoznak hozzánk ha valaki ellen kell állni

3.hülye luvnyák(kb 3-4 csaj :P)ennyi de jo sztem

2010. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!