Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó a légkör az osztályodban?

Jó a légkör az osztályodban?

Figyelt kérdés
Az enyémben kicsit gáz, ugyhogy én inkább a másik osztállyal vagyok
2010. aug. 26. 10:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó, mert mindannyian annyira mások vagyunk, teljesen más környezetből jöttünk, így nem tudunk együttműködni. Nincsenek klikkek, csak úgy éldegélünk egymás mellett. Tulajdonképpen nincs nagy baj, nincsenek tömegverekedések, vagy hasonlók, csak mindenki tojik a másik fejére, ha nem sulis dologról van szó. Amikor valakinek nincs házija, vagy nem tanult, akkor mindenki igyekszik segíteni neki, de amúgy ennyi. Néha vannak kisebb nézeteltérések, de ezeken kívül teljes érdektelenség jellemez minket.
2010. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Mi valahogy így vagyunk

1. A kis tökéletesek. 4 lány és 2 fiú. Nagyon nagyra tartják magukat csak mert 30.000-ért veszik a ruhájukat. mindenkit kibeszélnek (még egymást is) és a többieket meg lenézik.

2. A különcök. Ide tartozom én. Velünk elég sokan jóba vannak mert közvetlenek vagyunk és meg van a saját véleméynünk a dolgokról. Természetesen pacifista elveket vallunk és azt vesszük föl ami éppen jól esik. Sok hülyeségben benne vagyunk de azért nem ész nélkül..bár az igazgató már jól ismer minket.

2010. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

általánosba nagyon szerettem:) olyan jó volt. voltak a fiuk meg én. meg a nyomi fiuk meg a nyomi lányok.:D tök utáltam a nyomikat. engem mindenki ismert. rengetegen utáltak és tartottak ribancnak de szerettem, mert tudtam hogy irigyek rám. most megyek 10.be.. utálom ezt az osztályt. 34en vagyunk ebböl 2 fiú. az a 2 is paraszt. én világéletembe sokkal jobban kijöttem a fiúkkal mint a lányokkal. mi vagyunk 2en egy hasonló csajjal a különcök akiket mindenki utál. magunkon kívül 2 csajt szeretek még az egész osztályból. iszonyat.. visitozós, nyávogós pénzes ribik. nagyon nem várom..

15/L

2010. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Vannak nállunk is csoportok.

1. egy fiú

2. még egy fiú

3. egy lány

4. még egy lány csoport

Nincsenek menők, stréberek stb.

Ha valaki jobb egy tantárgyból, segít a többieknek.

Mindig van min röhögni!

Az első év elszállt.

És remélem ilyen jó lesz a többi is!

2010. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
31%
Vagyok én, akik írják nekem a házimat, hozzák a táskámat, meg minden egyebet, és vannak a semlegesek....
2010. aug. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Jó végülis főleg mostantól kell jóknak lennünk azért mert a taknyos (nevegye magára senki úgy értem hogy nálunk)4-esek feljönnek 5-be. Azok állandóan kötözködnek úgyhogy majd nemhiszem hogy az egész osztály (mivel majdnem az egész osztályban csak fiúk vannak)visszatudja tartani az öklét de egyébként általában a összetartóak vagyunk.
2010. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Az előző osztályomat utáltam, alig vártam, hogy elballaghassak. A bunkó osztálytársaim kirekesztettek másokat, csak mert nekik nem tetsző helyen laktak, stb... Én igyekeztem kívülálló maradni, és többé-kevésbé sikerült is...
2010. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
naná!órán repülők és levelek repkednek, az osztálynak nagyszerű levélhálózata van,ügyesebbek lazább órákon térden csinálják a házit, nagygyűléseket tartunk április 1 előtt, stb...múltkor a romántanárnő az egész osztállyal leíratta százszor , h nem rendetlenkedünk órán, de mi kifogtunk rajta: senki sem számozta meg!!!!!!!!
2010. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
az előzőnek Eezt miis megcsináltuk a magyartanárral :D Csak akkor volt szívás mikor megcsináltuk ugyan ezt a matektanárral az megszámolta :S
2010. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Huh a mi osztályunk fura osztály.

Most megyünk 8adikba.Kb ötödikig mi voltunk a példaosztály.Aztán hatodikba szétestünk.Most hetedikbe sokan úgy jöttek vissza a nyári szünetről,hogy úúúúristen de megváltoztak.Pl én is.Na innentől kezdődtek a balhék.

Teljesen más csapatok alakultak ki.

Vannak a fiúk,meg én +egy két lány.

Vannak a plázacicák.

Vannak a nyomik.

És vannak akik így ketten hárman vannak....na róluk semmit nem tudtam meg ennyi idő alatt kb.

Szóval mi példás osztályból lettünk a suli 'rosszai'.

Minden héten megy valaki az igazgatóhoz.Én pl már lespanoltam az ügyintézőirodásokkal.:D

Minden osztályfőnökin megy az asztalcsapkodás,ordibálás.Nem lesz belőlünk semmi.Az énekórák úgy telnek,hogy eléneklünk egy dalt,és a tanár ezután csak ordít,hogy hangosabban hangosabban micsoda osztály ez,ilyennel még nem találkozott,mostantól írásban feleltet,és nem éneklünk közösen.

A rajzórák azzal telnek,hogy a tanár a naplót lapozza,hogy kinek mi hiányzik,arra egyest ad.A technika óra az zenehallgatás,tanár fikázás,meg iylenek.Szégyen így visszaolvasva de hát...

14/L

2010. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!