Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó a légkör az osztályodban?

Jó a légkör az osztályodban?

Figyelt kérdés
Az enyémben kicsit gáz, ugyhogy én inkább a másik osztállyal vagyok
2010. aug. 26. 10:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%

Általánosban nemvolt rossz. Ink átlagosnak mondanám, nemvoltak csoportok mint az előzők írták csak jó haverok 2-3 akik mindíg együtt mozogtak :)


Most középsuliban is átlagosnak mondanám. Mindenki jóban van mindenkivel.17-24éves korig vannak osztálytársaim nincs semmi gyerekeskedés :D csak marha nagy hülyülések :D de módjával azis :D


17 F

2010. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
79%

fu hát egyszerűen borzalmas osztályt fogtam ki pár barátom azért igy is akadt akik még normálosak de főleg a másik osztálybol vagyok mindenkivel joban.

14/l

2010. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%

Sokan még nem is találkoztunk egymással..csak ötöt ismerek.Szóval még nem beszélhetünk osztályközösségről.Kilencedikbe megyek:D


15/L

2010. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
78%

Légkör???

Van 1 fingós gyerek.

2010. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:

6. osztály erdei suli.

Utcso nap elmentünk fürdőbe ezt nem lehet leírni....

A fiúk mentek kergetni a lányokat 1-2 melltartó....

Vizicsata á

Hát nem volt uncsi,felel vagy mersz,póker parti,este horror film,lekéstük a buszt-gyalogtúra.

Volt élet.

13/F

2010. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

12:56

Nálunk is ugyanez.:(

2010. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Én is 9-be megyek, úgy néz ki, hogy jó lesz az osztályközösség, bár még meglátjuk...:)

Amúgy a sok elkeseredett 7-8-oknak mondom, nálunk ebben az időszakban teljesen más lett az osztály, olyan jól összerázódtunk, hogy egész nyáron egy csomót buliztunk együtt, és nagyon fognak hiányozni:(

2010. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Ja hozzáteszem, 5-6-ban katasztrófa volt nekünk is...
2010. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

tökjóó<3 kár h ez az uccsó évünk :(

nálunk is 3 csoport van..

1. a menők (én rajtam kívül 3 lány, és 2 fiú)

2. a buták, gázos kinézetűek de barátok

3. a b*zik -.-" fúúúj minny hányok :D



de am mi igy menők meg nem annyira menők 10en vunk kb éss legjobb<3

2010. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Harmadik osztályig - ami ugye nagyon kevés idő - nagyon jó, sőt példás osztály voltunk.

Aztán negyedikre szétestünk - mármint az osztály - több gyerek elköltözött (Németországba, Budapesre), és jött egy fiú, aki nagyon szerény volt - eleinte - aztán visszaélt a sok-sok segítséggel.

Most megyünk hetedikbe, és már hírünk van a tanáriban - persze rossz értelemben...


Nálunk is van/volt több osztálytársam, aki át akart menni a másik osztályba - a légkör miatt, és azért, mert nekik egy tizeddel! jobb (volt) az átlaguk...

2010. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!