Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 13 éves lányodna...

Megengednéd a 13 éves lányodnak, hogy alkohol mentes sört igyon?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 21:01
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
84%

"Legyetek már tudatosak. Igyon üdítőt, abból is van cukormentes."


Na mert az ilyen cukormentes szarok aztán a rohadt nagy tudatosság jelképei... :D

2021. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel az erővel a gyerekpezsgőre is nemet kellene mondani, mivelhogy "pezsgő". Jól értem, hogy van,, aki csak a neve miatt tiltaná az alkoholmentes sört? Merthogy "sör"? Az alkohol tartalmával kapcsolatban: kefírben, bolti somlóiban több van. Én engedném, ha szeretné, inkább mivel cukros lötty, nem tetszene. De nem akarja, egyszer vendégségben megkínálták és nem ízlett neki. 14 éves.
2021. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%

Az megvan, hogy továbbra is az alkohol mentes sörről beszélünk?


Hogy jön ide az alkoholizmus, de most komolyan... Még soha senki sem lett alkoholista attól, mert alkohol mentes akármit ivott. Még akkor sem, ha olyan elvetemült neve van az italnak, hogy "sör".


Mi a helyzet a gyömbér sörrel? A kölyök pezsgővel? Azoktól is alkoholista lesz a kölök?

2021. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%
Az alkoholmentes sör (meggyes, bodzás, áfonyás...) egy szinten van a kölyökpezsgővel. Én személy szerint ha meggyes alkoholmentes sopronit iszom akkor hagyom, hogy a 10 éves fiam belenyaljon. Ízre bejön neki csak a szensav nem tetszik neki. Nem tartom ezért rossz szülőnek. Főleg azért mert az ovis ballagáson az óvónők almás kölyökpezsgővel vendégelték meg a ballagókat.
2021. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
71%
Csak üditő, miért ne. Szerintem sokkal jobb mint a sz... colák.
2021. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Persze, az kb. egy sör aromás üdítő
2021. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 jonyka ***** válasza:
60%
Igen! Ha megengeded, hogy cukrozott üdítőt fogyasszon, akkor az alkoholmentes sür semmiben sem különbözik.
2021. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Na majd meglátjátok, mi lesz ezekből a kölkökből, akiket már 10 évesen sörrel itat az anyja apja... Ennyi erővel engedj meg neki mindent, mit sz.rozol...
2021. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
+ hát
2021. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28! Ez nem sör gyakorlatilag
2021. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!