Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire támogatnátok, hogy a...

Mennyire támogatnátok, hogy a 15 éves lányotok éjszakába nyúlóan bulizzon?

Figyelt kérdés
Az én kislányom még csak 13, de már mondogatja, hogy ha gimis lesz, akkor el szeretne menni bulizni a barátjával és a barátnőivel. Legkorábban olyan este 11-12 fele jönnének haza. Ti ezt engednétek?

2021. okt. 23. 16:39
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
76%

19.

Ööööö, azt felénk nem naivnak hívják... Már ha az "érdeklődés" felnőtt komolyságú.

Ha meg csak szimpátia szint, akkor elmaradott voltál a fejlődésben, mert azt a többség oviban éli meg először.

2021. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
76%
Persze, engem is engedtek lányként már 14 évesen ottalvós buliba minden hétvégén, ahol full részegre ittuk magunkat, alkoholista is lettem, csoda, hogy más bajom nem lett. Most 28 vagyok, két évig nem ittam, nem is hiányzott (terhes voltam és 16 hónapig szoptattam), de amint megittam az első sörömet, utána minden nap kellett egy... aztán minden este több... szerencsére időben észrevettem magamat, és aktívan kerülöm az alkoholt, mert tudom, hogy nem tudom megállni, ha egyszer elkezdem.
2021. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
82%

Én 20 éves vagyok, 6 éve voltam nyolcadikos, már nálunk is a szex volt az állandó téma az osztályban, sőt tovább megyek, osztálykirándulás már 6.ban!!! is történt ez meg az...

És nem a cigányok voltak, hanem a jól öltözött, fehér középosztálybeli gyerekek.

Ha hallanád, hogy például a tesi öltözőben mi zajlik... :)

2021. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
80%
19es de te vagy, Ha mégsem akkor eléggé alacsony az intelligencia szinted az általános iskolás szintű fogalmazásodat olvasva:-D
2021. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
42%

16!


18 éves a gyerekem, úgyhogy testközelből ismertem 13 éveseket. Nem mind ribizli. Ne magadból indulj ki.

2021. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
67%
Volt osztálytársam 14 évesen már teherbe esett és ennek már pár éve. Úgyhogy aki azt gondolja hogy a 13-14 évesek nem szexelnek az nem találkozott még ezzel a korosztállyal, vagy nagyon naív és simán áthajítja a palánkon a saját gyereke :-D Tudnék mesélni miket csináltunk 14 évesen ottalvós üvegezős bulikon :-D
2021. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
79%

#25


Nem magamból indultam ki, hanem a 13 évesekből :) Ha én lennék a ribizli, akkor nem esett volna le az állam attól amit hallok.

2021. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
24%

26!


És? N

Egy emberbol kell következtetni mindenkire? Oké. En 18 eveesen szexeltem először. Akkor miért nem engem veszel alapul, miért a 14 éves kismamát?

2021. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
34%

28as, hol olvastad hogy egy emberből indultam ki? Írtam hogy mi is szexeltünk ennyi idősen, üvegezős ottalvós bulikon. Akkori osztályom 70%-a nem volt már szűz mire ballagott 8. osztályból, olyan meg azt hiszem egy lány volt aki nem pippantott le még senkit.


Ezelőtt 10 évvel volt ez, és már akkor is a korosztály nagy részének volt bőven szexuális tapasztalata, még akkor is ha nem konkrét szex csak durvább petting meg ilyenek.

2021. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
30%

"Randelovic Milena


Szia mama


ma 17:26


Tiltás


Az üzenet előzménye:A kérdésre írt válaszod: Mennyire támogatnátok, hogy a 15 éves lányotok éjszakába nyúlóan bulizzon?

"16! 18 éves a gyerekem, úgyhogy testközelből ismertem 13 éveseket. Nem mind ribizli. Ne magadból indulj ki."



Az üzenet szövege:Ne aggódj, a lányodnak is van már tapasztalata bőven ;) Nem mindent hallasz meg látsz :)"


Milena, draga. A gyerekem 18 éves. Igen, van tapasztalata, bár a te szavaiddal elve nem bőven. De, mindent tudok, mert mindent elmond. Tudod, a jó szülő-gyerek kapcsolat ilyen. Ja, nem tudod, mert neked iylen nem volt.

2021. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!