Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire támogatnátok, hogy a...

Mennyire támogatnátok, hogy a 15 éves lányotok éjszakába nyúlóan bulizzon?

Figyelt kérdés
Az én kislányom még csak 13, de már mondogatja, hogy ha gimis lesz, akkor el szeretne menni bulizni a barátjával és a barátnőivel. Legkorábban olyan este 11-12 fele jönnének haza. Ti ezt engednétek?

2021. okt. 23. 16:39
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
64%

Jesszus mennyi prűd nő van itt. 🤭

40 vagyok, szóval elég régen voltam 13 vagy 15, de már akkor a kilencvenes években sem tiltottak a szüleim el a szórakozástól.


Nyilván, nem 3 napos partykon vettem részt, de havi egyszer, mondjuk utolsó buszig vagy később 1ig, netán 2ig elengedtek az osztalytarsaimmal diszkóba középiskolában. Igaz nekem voltak idősebb unokatestvéreim, akik szintén oda jártak és ha nem is fogták a kezemet, mégis vigyáztunk egymásra.


Az alku része volt, hogy jól kellett tanulni ehhez.


Nem lettem 18 éves koromra kiégett, se alkesz, se drogos... elvégeztem a középiskolát, aztán az egyetemet, lett normális munkám.

Nem voltak bulikapcsolataim, 2 ffival voltam életemben, az egyik a férjem, a másik a volt párom, akivel 8 évig jártunk. Vannak gyerekeim, de mindkettőt 35eves korom felett szültem. Nem érzem azt, hogy elszurtam volna az életemet mert havi egyszer elmentem bulizni kamaszkoromban.


Szerintem mindenki a saját gyereke értelmi képességei szerint járjon el mert erre általánosságban nem lehet válaszolni. Vannak olyan gyerekek akik felmérik 14 évesen is már, hogy hol a határ és vannak idióta fiatal felnőttek, akiknek ez 30evesen sem megy.

2021. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
75%
Vicces, hogy mennyien hasznosnak találják, hogy valaki látatlanban lek..azta a kérdező lányát. :) Csak igy tovabb.
2021. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
89%

Az a legszomorúbb, hogy ebből az egész bagázsból a 16 éves lány kommentje volt a legfelnőttebb.


Hogy a kérdésre is válaszoljak.

10-11-ig engedném, és csak úgy, ha barátokkal jön megy, és elmagyaráznám neki miért fontos a poharát felügyelni, és próbáljon meg józan maradni, mert ha látom rajta mikor hazajön, hogy csatakrészeg, akkor egy darabig nem fogom engedni.


Attól még mert megvárja hogy elballagjon hogy dugjon a barátjával még nem lesz jókislány. Kéne egy belső gát, nekem eszembe se jutott hogy én dugnék ennyi idősen. Pont 14 évesen volt az első pasim, és már 1 hónap múlva arról áradozott hogy milyen jó lesz nekem ha megdughat... 18 éves volt. Komolyan elborzasztott az ötlet is.

16 évesen vesztettem el, 4 évig voltunk együtt. Jártam házibulikba olyanokkal akiket ismerek, soha idegenekhez, a diszkó se vonzott.

Voltam ittas, örülök hogy nem lett bajom miközben hazateleportáltam (olyan részeg voltam, hogy azt se tudtam hol vagyok, csak arra eszméltem fel hogy hazaértem). Ezt nem engedném, egy kis becsiccsentés nem baj, de ennél többet ne.

Drog tilos. Láttam mit művel a tesómmal.

Ciginek se örülnék, undorító.

2021. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
21%
16 évesen a mi időnkbe már 2 hétre lementunk a Balcsira bulizni, 150 km-re. Miért kell a mai fiatalokat infantilizálni?
2021. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
85%

Ha bemész egy szórakozóhelyre, akkor ott az átlagéletkor 16 év. 30 évesen már ciki odamenni. Én jártam ennyi idősen buliba, a szüleim elváltak, kicsit sem érdekelte őket, hogy hol vagyok, mit csinálok. Amúgy észnél voltam, tudtam mit csinálok, 19 éves koromig szűz voltam, bár időnként azért jól bepiáltunk. Így utólag mázlim volt, hogy semmi bajom nem lett. Nem is értem, anyám hogy tudott olyan nyugodtan aludni. Én amúgy elengedném, úgy havonta egyszer, de megmondanám, hogy 2-re itthon van. Vagy inkább elmennék érte kocsival a buli helyszínére, nehogy valami srác vigye haza véletlenül.

A 13 évesen barát az érdekes, szerintem nagyon nem tudod tiltani, de az enyémben fel sem merül. Annyira gyerek még.

2021. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
91%

Azta rohadt mik vannak itt.

13 évesen a fél osztály már nem -ból szűz? Hat hova jártál te mit tudom é hanyas valaszolo?

Ez nagyon gáz.

14 éves a kisebbik lányom,19 a nagyobb. Nem gondolnám, hogy szár szülő lennék, engedtem kisebb bulikba a lányom( a kisebbet még nem érdekli ez a téma), de csak ha barátokkal ment és max éjfélig maradhatott, utána mentem érte mindig autóval. 18 éves kora után már saját felelőssége volt, ettől függetlenül mai napig szól,hogy meddig tervez maradni és jól alszik. Először 16 évesen volt buliban egyébként, az első barátja is ekkor lett. Nem tudtam semmit arról, hogy lefeküdtek-e vagy sem, de gondoltam, hogy igen, hiszen ilyen korban tombolnak a hormonok. Hát nem olyan rég beszélgettünk és mesélte el, hogy a mostani barátjával feküdt le először(18 évesen), szóval meglepett, hogy akkor ő pár éve nem ment bele, pedig mint kiderült, a srác akarta és ezért szakítottak. Büszke is vagyok, hogy a lányom nem hagyta magát!

13 evésen ezeket a dolgokat én nagyon korainak tartom.

2021. okt. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
52%
46 os, Budapest, Áldás utcai általános iskolába jártam. De voltak barátaim máshonnan ott is hasonló volt a szitu, már akkor is ritkább volt a 13-14 éves szűz mint az aki nem.
2021. okt. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
84%

47.

Én pl vidéki vagyok, és az én osztályokban általános iskola végéig fixen mindenki szűz volt, gimiben pedig 2 lány nem volt szűz 14-15 évesen, és az egyiket nagyon kinézték az osztályban mert 13 évesen feküdt le a pasijával, a második meg 14 évesen vesztette el. Mindenki más 15-20 éves kora között. Ahol már normálisnak mondható.

2021. okt. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus mik vannak itt
2021. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
20%
Megnyugodhatsz 13 éves lányod már addigra nem lesz szűz. Ma már felgyorsult a világ és ezáltal a trendek is. Elég megnézni a 3-4-5 évesek tableteznek meg telefonnal játszanak és nem mást csinálnak. A mai 13-14-15 évesen már rég átesnek a szexen, mert az a trend.
2021. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!