Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire támogatnátok, hogy a...

Mennyire támogatnátok, hogy a 15 éves lányotok éjszakába nyúlóan bulizzon?

Figyelt kérdés
Az én kislányom még csak 13, de már mondogatja, hogy ha gimis lesz, akkor el szeretne menni bulizni a barátjával és a barátnőivel. Legkorábban olyan este 11-12 fele jönnének haza. Ti ezt engednétek?

2021. okt. 23. 16:39
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
93%

Szorakozohelyen az elet akkor kezdodik mikor haza kene ernie.

A korhatar 16, oda ne is engedd ahol nem ugyelnek erre.

13 eves meg csak, mire 15 lesz sok minden tortenik, o is gondolkodhat maskepp, meg felesleges ezen agyalnod.

2021. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
69%

45nek, buliban nem 16 az átlagéletkor, te hova jársz Bpn? 16-25 között vannak a legtöbben NŐK, férfiak 30ig kb.


Egy két éve covid előtt voltam olyan helyeken, hogy Instant, Ötkert, Liget, Hellobaby, Park, annakidején meg kolik közeli helyeken huszonévesek voltak csak... Max fiatalnak látszanak, rólam sem feltételezi senki, hogy 30 vagyok, vagy gyerekem van. Mondjuk mindegyik helyen egy egy alkalommal voltam csak, de azt már láttam többször, kik állnak sorba a bejutásért.. Nem 16 az átlagkor, pláne nem férfiaknál.

2021. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem csak diszkóba lehet járni amúgy. Mi 14-15 évesen kocsmázni jártunk. Szolnokon nőttem fel. Sose ellenőrizték egy kocsmát se , hogy a középsulisokkal van tele. Voltak kocsmák aminek táncolós része is volt, ott se kérdeztek soha semmit. Aki Szolnokon nőtt fel tudja miről beszélek (Vakegér, Parking, Kékangyal, Gang, Hiller, Resti,Lúdláb ) De a már lebontott Matróz diszkóban is 14 évesen, 8.osan voltunk először. 8. utáni nyáron. Vagy buli volt nekünk a Tiszaparta kiülni piával is.

Nem csak a diszkó a buli....a beengedésre reflektálva írtam.

2021. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
100%

Én nem tudom, hogy ő mire gondolt, de nálunk a gimiben eleve vannak "bulik". Értem ez alatt például a gólyabált. Rendesen van tánc, be van sötétítve is a tornaterem, és ivás nélkül is lehet remekül szórakozni :D

Ezek általában este 11-ig tartanak. És erre természetesen a kilencedikesek is eljönnek (akik 15 évesek).

Persze, ha lenne gyerekem én sem engedném el ennyi idősen rendes szórakozóhelyre.

2021. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyre be sem engedik, de vannak itten olyan helyek nálunk is, általában összedobós bérlős helyek, ahol a legnagyobb mélységig el lehet menni bármilyen korosztályban. A helyszín melletti lidl parkoló híres a városban arról, hogy lányok százai vesztették el ott a szüzességüket. És igen, volt hogy a kiscsaj eszméletlenül feküdt a földön, s majd eltaposták miközben táncoltak körülötte. A fal melletti székeken általában teljesen illuminált emberek feküdtek, hánytak. A pezsgős/vodkás üvegekbe vicces kisfiúk előszeretettel belevizeltek, hogy egy alkoholt nem nagyon fogyasztó naív kislány megízlelje a koktélt. A mosdók általában mindig foglaltak voltak, ha érted. "Nagy bulik voltak."
2021. nov. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!