Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit rontottam el a tini...

Mit rontottam el a tini lányommal?Javulhat ez még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom 12 éves lesz az idén. Szeretetben nő fel, van még két tesó is. Ami csak tőlünk telik mindenük megvan. Tiszteletre neveltem.., de az utóbbi évben egyszerűen annyira utálatos, folyamatosan duzzog, dühöng. Persze tudom én, hogy most tini változik meg minden.. De már mindenki nehezen bírja. Sok a vita is :( Ha valaki volt hasonló helyzetben kérlek adjatok valami tanácsot, hogy mit kellene változtatnom, vagy mikor lesz ez jobb?pl Ha valamit szeretne megenni, hogy az kié. Aki megeszi, egyed nyugodtan azért van. Erre ő jó akkor nem kell. De ezt értsétek bármire, ugyanezt csinálja. Folyton úgy felcsattan. Semmi nem jó amit mondok. Kiborít teljesen.
2022. jan. 10. 19:30
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
29 vagyok: igen kamasz vagyok, nem is adtam tanácsot, hogy menjen el ide-oda, beszélgessenek, meg stb. Hanem megkérdeztem, hogy nincs-e kinyalva a popsija. Ugyanis erre következtettem. De, nem mondtam, hogy ne lesse mindig az akratát, stb. Hanem megkérdeztem. Kérdezni meg csak szabad, nem?
2022. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!