Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves kamaszodo lány mennyit...

13 éves kamaszodo lány mennyit segít a háztartásban? Mit lehet rábízni? Kisebb testverre vigyáz?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Kisbabákat is bíznak tinikre Amerikában ,de sztem Németországban is fordul elő igen.
2022. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Én biztos nem bíznám a babámat tinire
2022. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Ettől függetlenül kislánynak nem kötelessége huzamosabb ideig rendszeresen felugyelni a kistestvert

Ugyanis ő nem vállalt gyereket

Gondozza aki szülte

2022. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kistestvérre miért kéne vigyáznia? Nem ő kérte, nem az ő dolga, de legalább jól le lehet bxni, ha valamit elront.


Mint engem annyiszor, mert "én vagyok a nagy". Igen, persze, tényleg.

2022. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
pedig sok tini jól bánik agyerekkel. csak itthon van ez a még a 14 évest sem hagyjuk otthon mertt baja lesz mentalitás .
2022. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy felelősség egy ovis gyerek. Nemhogy egy kisebb. Egy pillanatra nem veheted le róla a szemed kb.
2022. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Csak akkor vigyázzon a kistesóra, ah van tekintélye. Sajnos gyakori hiba, hogy a szülők a kicsinek engednek, mert hogy ,,ő már nagy, ő az okosabb" így a kistesó megtanulja, hisztivel bármit elér és nem lesz tekintélye a nagynak. Aztán hiába szóp a nagy, hogy nem Pityuka, nem nyúlj a tűzhelyhez, nem hallgat rá mert nincs tekintélye, aztán a nagytesó lesz letolva.
2022. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!