Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki sok éve otthon van gyerekk...

Aki sok éve otthon van gyerekkel ez hogy volt? Most hova szoktad vinni a gyerekedet?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagy a gyerekekkel ,nem érzed úgy mintha az udvar lenne a börtönöd? (Főleg falun) most hova tudod vinni a gyerekeidet,hova szoktatok menni? (Már 3 hónapja nem vittem a gyerekem,se boltba,se játszótérre,se rokonokhoz,) csak kétszer a mamához. Hova lehet már elvinni a gyereket? A gyerekem unja az udvart amit meg is értek.
2020. máj. 21. 04:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan viheted játszótérre. Jövőhéttől újra nyithatnak a bölcsődék és az óvodák is. Szóval szerintem már viheted játszótérre is.
2020. máj. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Udvar vazze? Erkély nélküli lakás a belváros közepén egy valóban fertőzött városban, nem kijárádi korlátozással, hanem komoly tilalommal! Te csak ne nyafogj börtönről! ;)

Kibírjuk, mert ki kell. Nálatok meg nyitnak.

2020. máj. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt is kérdezni akartam panelosok hova viszik a gyereket :) hidd el én kibírom simán csak a gyereket sajnálom,ezért érzek így..
2020. máj. 21. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Örüljetek nagyon az udvarnak. Nálunk 2 emeletes társasházban olyan udvar van, amit a földszinti lakók gondoznak és így használnak is, de mind idősek és nyilván engedik, hogy ott sétálgassunk, nézelődjön a pici. Hát minden nap hálát adtam, pedig ez ugye nem olyan, hogy csak kicspom az udvarra, oszt' csinálj, amit akarsz. Az de jó lenne. De így is nagyon jó volt. Szeret a termésekkel meg mindenfélével így szöszmötölni, játszani, nem kell semmi szórakoztató eszköz, csak ugye figyelni kell, hogy az öregek virágjaiban ne tegyen kárt.
2020. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lakás: Nem mentünk sehova 2,5 hónapig. Csak sétáltunk a ház körül. Mondhatom nagyon szórakoztató volt az ovisnak. (A kicsinek meg mindegy)

Szerencsés vagy az udvarral, ott nem lett volna szenvedés.

2020. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Heves megye, falu.

Nagy udvar, lehet szaladgálni.

Most pl megyünk Hatvanba vadasparkba, utána Szadára a Safari-parkba, közben a Mátrába bármikor, hisz 15-20 perc kocsival.

Bevásárolni a kijárási korlátozás alatt is jártunk, magyarul nem voltunk bezárva.

Menjetek fagyizni, sétálni, pizzázni stb.

Én lányom mondjuk már 10,5 éves, ha tényleg szigorú(bb) korlátozás lett volna, vele már azért meg lehet értetni, kicsikkel nem tudom milyen lenne.

2020. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!