Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam a városban és mivel jó idő volt, beültem a cukrászdába. Valószínüleg akkor érhetett véget az iskola is, mert egy csomó kisgyerek ment arra a táskáikkal. Viszont ami szemet szúrt, hogy a kislányok mennyire alul vannak öltözve. És akkor még finoman fogalmaztam. Sok lányon alig volt valami, szó szerint. A legtöbbnek kint volt majdnem az egész feneke a szoknyája/nadrágja alól. Másoknak meg a felsője alig takarta a mellkasát. Azt nem mondhatom, hogy a mellét, mert az még nincs. Nagyon meghökkentő volt. És nem csak egy két lány, hanem sokan. Alig lehettek 11-12 évesek. Ez manapság ennyire normális? Vagy velem van a baj? Ne értsetek félre, ez nem a szokásos bezzeg az én időmben duma. Csak 23 vagyok, de engem akkor is sokkolt. Ha valamelyik közülük a lányom lenne, én biztosan nem hagynám. Olyan beteg világban élünk, ne adjunk már okot az elmebetegeknek. Vagy rosszul gondolom? Ha igen, légyszi világosítsatok fel :/
2022. jún. 3. 20:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Egyébként, csakhogy ne tűnjek szőrszálhasogatónak, voltak teljesen normális ruhába öltözött kislányok is. Rendes, szellős ruha, amiből nem látszott ki semmi intim. Mintás, élénk, virágos. Nagyon csinosak voltak. Divatosak. Én inkább rájuk mondanám, hogy nőies.

Akikről a fenti kérdés szól, inkább közönségesek.

2022. jún. 3. 21:17
 12/53 A kérdező kommentje:
10-es, úgy is lehet ám rövid ruhát felvenni, hogy nem lóg ki a feneke/mellkasa. Vagy nem értem miért zárja ki egymást a kettő.
2022. jún. 3. 21:18
 13/53 anonim ***** válasza:
15%
Szerencsére nem a gyakoris dönti el mi a normális.
2022. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
89%

Idióta szülők mindig voltak és lesznek is.

Persze, ne is legyen átmenet a gyerekkor meg a felnőttkor között, legyen egyből minden 12 éves "felnőtt nő", műkörömmel meg ilyen baromságokkal. Csak ezzel az a baj, hogy a többi, normális szülővel rendelkező gyerek meg a saját szüleit utálja, mert nem engedik meg neki, hogy bugyiban járjon iskolába.

2022. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
15%
Az a normális amit a többség annak vesz, nem ami egy két embert zavar.
2022. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
88%
Mert a többség úgy gondolja, hogy egy 12 évesnek 20-nak kell kinéznie? Na ne röhögtess.
2022. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
76%

16 évesen még csak felsős? 🤣🤣

Ez nagy büszkeségre adhat okot. 🤣

2022. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
8%
úgy néz ki ahogy a korszellem megengedi.. nem a 20. században élsz.
2022. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a 4 es. Szintikének is van műkörme, és a pillásomhoz jár, ill. szőkére festett haja amibe engedtünk neki 1 kék csikot. Ebbe nincs semmi minden kislány igy jár mostanában. Semmi művi dolog nincs Szintikébe, ilyesmit nem is engednénk neki. Majd a nyáron lesz egy pici tetkója meg egy pc-je.
2022. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
82%

#15


Te tuti C vágány vagy. Nálatok ez a normális.

2022. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!