Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam a városban és mivel jó idő volt, beültem a cukrászdába. Valószínüleg akkor érhetett véget az iskola is, mert egy csomó kisgyerek ment arra a táskáikkal. Viszont ami szemet szúrt, hogy a kislányok mennyire alul vannak öltözve. És akkor még finoman fogalmaztam. Sok lányon alig volt valami, szó szerint. A legtöbbnek kint volt majdnem az egész feneke a szoknyája/nadrágja alól. Másoknak meg a felsője alig takarta a mellkasát. Azt nem mondhatom, hogy a mellét, mert az még nincs. Nagyon meghökkentő volt. És nem csak egy két lány, hanem sokan. Alig lehettek 11-12 évesek. Ez manapság ennyire normális? Vagy velem van a baj? Ne értsetek félre, ez nem a szokásos bezzeg az én időmben duma. Csak 23 vagyok, de engem akkor is sokkolt. Ha valamelyik közülük a lányom lenne, én biztosan nem hagynám. Olyan beteg világban élünk, ne adjunk már okot az elmebetegeknek. Vagy rosszul gondolom? Ha igen, légyszi világosítsatok fel :/
2022. jún. 3. 20:51
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Ummm?

Nem hatodikos vagyok, de nem is hetedikes vagy nyolcadikos😂A sulink egyben általános és gimnázium..

2022. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a strand, ahol a szülők engedik meztelenül szaladgálni a gyerekeket. Én pl pont leszarom, de az egyik rokonom morog ilyenkor, hogy elég hülyék a szülők és amikor az ő lánya volt kicsi, sosem hagyta volna, hogy így legyen, vett neki szép fürdőruhát és abban volt. Mondjuk szerintem ebben igaza van.


Amúgy strandon kívül szerintem oda lehet figyelni arra, hogy a gyerek ne süljön meg, de fel legyen öltözve. Falun otthon megengedték, hogy póló nélkül legyek az udvaron ovis koromban vagy hogy bikiniben szaladgáljak ovisként, kisiskolásként, de ha elmentünk otthonról, akkor rám adtak valami egyberuhát, amiben nem sültem meg.

Kiskamaszként is bikiniben voltam az udvaron nyáron, de nem hagytam el kinn a valagam ruhában a házunkat, hanem normálisan felöltöztem.

2022. jún. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

3 ugye csak vicc? Nagyon szerethetnek a szülők az osztályban mondhatom... Meg mi az hogy magának vette? Ne értsetek félre, nem azt mondom nem választhat magának ruhát, ha neki a rózsaszín helyett a fehér tetszik, na de azért...

És 16 éves fiú egy 9 eveshez??? Mi a f..?

2022. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!