Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam a városban és mivel jó idő volt, beültem a cukrászdába. Valószínüleg akkor érhetett véget az iskola is, mert egy csomó kisgyerek ment arra a táskáikkal. Viszont ami szemet szúrt, hogy a kislányok mennyire alul vannak öltözve. És akkor még finoman fogalmaztam. Sok lányon alig volt valami, szó szerint. A legtöbbnek kint volt majdnem az egész feneke a szoknyája/nadrágja alól. Másoknak meg a felsője alig takarta a mellkasát. Azt nem mondhatom, hogy a mellét, mert az még nincs. Nagyon meghökkentő volt. És nem csak egy két lány, hanem sokan. Alig lehettek 11-12 évesek. Ez manapság ennyire normális? Vagy velem van a baj? Ne értsetek félre, ez nem a szokásos bezzeg az én időmben duma. Csak 23 vagyok, de engem akkor is sokkolt. Ha valamelyik közülük a lányom lenne, én biztosan nem hagynám. Olyan beteg világban élünk, ne adjunk már okot az elmebetegeknek. Vagy rosszul gondolom? Ha igen, légyszi világosítsatok fel :/
2022. jún. 3. 20:51
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
6%
20-aska szerintem pont nemcsak cigányok öltöznek így. Erősits meg kérdező, de nem hinném , hogya kérdés cigányokról szólt.. Homokba dughatod a fejed , attól még ez a valóság.
2022. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te vagy c vágány, mi a Rózsadombon lakunk és Szintike egy elit iskolába jár.
2022. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
1%
Ja és csak tudd c-k nem öltöznek ilyen ruhába, azok rokojába járnak ami földig ér.
2022. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
81%
Papucsba már láttam cigányt , de nem hiszem hogy a kérdés pont rájuk utalna ÉS nem vagyok az..
2022. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, teljesen egyetértek veled, szerintem sem kellene ezt hagyni, borzalmas, hogy mindenük kivan. Én múltkor a játszótéren egy kb 8-9 éves kislányt láttam időhöz nem méltó olyan picsanadrágban, hogy szerencsétlen állandóan a farpofái közül húzogatta ki a nadrágot. Játszani se tudott normálisan, a hőmérséklet sem indokolta a róvidséget, és neki is kényelmetlen volt. Rossz volt nézni.
2022. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez nagy szerü szokás. Béla bá 70 é padofil
2022. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
20%
csaka társadalom démonizálja ezeket.. HA NINCS melle és nem is serdül még akkor mit takargasson? MAJd ha elkezd serdülni akkor .. Addig meg hadd ne főjön már meg.
2022. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
31%
Te 27-es egy troll férfi vagy, akinek tetszik az ilyesmi...
2022. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
14%
28-as nem tetszik, tojok rá.. De nem vagyok korlátolt.. És nem vagyok troll mert nem azt fújom amit a beszűkűlt gyakorisok zöme.. HA tetszik ha nem létező jelenség. ÉS ezen az oldalon kivül mégis megmaradt vagyis nem zavar másokat sem..
2022. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 4-es nem csodálkozom a válaszodon ha ilyen a színvonal nálatok-16 évea felsős?
2022. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!