Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam a városban és mivel jó idő volt, beültem a cukrászdába. Valószínüleg akkor érhetett véget az iskola is, mert egy csomó kisgyerek ment arra a táskáikkal. Viszont ami szemet szúrt, hogy a kislányok mennyire alul vannak öltözve. És akkor még finoman fogalmaztam. Sok lányon alig volt valami, szó szerint. A legtöbbnek kint volt majdnem az egész feneke a szoknyája/nadrágja alól. Másoknak meg a felsője alig takarta a mellkasát. Azt nem mondhatom, hogy a mellét, mert az még nincs. Nagyon meghökkentő volt. És nem csak egy két lány, hanem sokan. Alig lehettek 11-12 évesek. Ez manapság ennyire normális? Vagy velem van a baj? Ne értsetek félre, ez nem a szokásos bezzeg az én időmben duma. Csak 23 vagyok, de engem akkor is sokkolt. Ha valamelyik közülük a lányom lenne, én biztosan nem hagynám. Olyan beteg világban élünk, ne adjunk már okot az elmebetegeknek. Vagy rosszul gondolom? Ha igen, légyszi világosítsatok fel :/
2022. jún. 3. 20:51
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
60%
Inkább legyen valaki 23 évesen még "aggszűz", mint 15 évesen a város ribije, akin átment a fél város.
2022. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
84%
#6 nahát abban a világban amiben te szeretnél élni, én nem. neked már a homoszexuálitás létezése is propaganda. arról nem beszélve, hogy már sima, öltözködős kérdésről is ez ugrik be neked, és már kezded is a térítést. nem baj, ha egy 13 éves gyerek tudja, hogy ettől még nincs baj vele. egyszer azért gondolj bele, hogy a te kényelmed másoknak mennyi szenvedést okoz!
2022. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
39%
#41 nem a ruha tesz ribivé. komolyan, olyanok vagytok mint a muszlimok.
2022. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
71%
43, az előttem lévő is egy szélsőséget írt, ezért én is írtam rá egy szélsőséget. Ennyire nehéz volt dekódolni?
2022. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
23%
úgy hogy ők a szülők. ne akard más gyerekét nevelni, senki nem kért rá. beleokoskodni sem kell 23 évesen
2022. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

12-13 évesen én is mászkáltam így.

Miniszoknya, kivágott felső. Nagy ügy. Nem, apa nem engedte, de nem tartott sokból betenni egy plusz cuccot a sulitáskába :D


33 vagyok és régen kinőttem ebből a magamutogató korszakomból.

2022. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
22%

pedig én szeretem a hamvas kis testüket nézni

úristen, de jó hogy megint itt a nyár 😋

2022. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, mi sulinkban is vannak ilyen kis 11 éves miniribizlik, és akárhányszor elmegy mellettünk az egyik, jön az instant röhögőgörcs🤣

A legtöbb kb ilyen 140 cm magas, 30 kg, a lába pálcika, full deszka, és olyan ruha van rajta, hogy ujuj🤣

Hát mi 5.ben nem így néztünk ki, szóval nem tudom ezeknek mi bajuk

2022. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

#48 vagyok, és am nem csak a ruha miatt mondom, hogy miniribizli.

Múltkor jövök ki az ebédlőből, velem szembe jönnek a nagyon menő 11 évesek, és azon röhögnek hogy a kissrac a nemtom hanyadik beirását fogja megkapni 😂👏

Gratula nekik



De azért a legtöbben normálisak, csak nyilván vannak, akik nem

2022. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
75%
#48 most így 6.-ban ki is nevetitek a kiddokat
2022. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!