Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Ezt a szülők hogy engedhetik meg?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam a városban és mivel jó idő volt, beültem a cukrászdába. Valószínüleg akkor érhetett véget az iskola is, mert egy csomó kisgyerek ment arra a táskáikkal. Viszont ami szemet szúrt, hogy a kislányok mennyire alul vannak öltözve. És akkor még finoman fogalmaztam. Sok lányon alig volt valami, szó szerint. A legtöbbnek kint volt majdnem az egész feneke a szoknyája/nadrágja alól. Másoknak meg a felsője alig takarta a mellkasát. Azt nem mondhatom, hogy a mellét, mert az még nincs. Nagyon meghökkentő volt. És nem csak egy két lány, hanem sokan. Alig lehettek 11-12 évesek. Ez manapság ennyire normális? Vagy velem van a baj? Ne értsetek félre, ez nem a szokásos bezzeg az én időmben duma. Csak 23 vagyok, de engem akkor is sokkolt. Ha valamelyik közülük a lányom lenne, én biztosan nem hagynám. Olyan beteg világban élünk, ne adjunk már okot az elmebetegeknek. Vagy rosszul gondolom? Ha igen, légyszi világosítsatok fel :/
2022. jún. 3. 20:51
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
64%

"Olyan beteg világban élünk, ne adjunk már okot az elmebetegeknek"


Nem a kiscsajokat minősíti, ha taperolják őket, hanem az aberrált tetű hapsikat, aki csak egy pi.nát látnak ha ránéznek bármilyen korú nőnemű lényre. Az öltözetnek ehhez semmi köze. Engem 4.-ben is taperoltak, mert már akkor elég nagy volt a mellem. Nem volt kinnt, csak nagy volt.


Amúgy viselj te is inkább burkát. Úgy tuti nem erőszakolnak meg. Vagy várj, mégis...

2022. jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
66%

Nekem 2000-ben 7 évesen is volt ilyen topom, ami ami csak éppen "mell alá" ért, akkor is pont ez volt a divat. Volt hozzá "folytogatós" nyakláncom, feszülős sztreccs nadrágom és magastalpú szandálom is, mégsem lettem k.va.


(20 éves voltam amikor először pasim lett és hozzá is mentem feleségül)


Az hogy valaki szeret divatosan öltözködni, és hagyják is neki már gyerekként nem jelent a későbbiek nézve semmit...

2022. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
85%
25 évvel ezelőtt a nagyanyám vett topot a 13-ik születésnapomra.Nem ilyen lenge rongyokat,amiket most arulnak,szűket,mell alatt vegződőt.Meg volt meg két másik,amit anyám vett.Senkit nem érdekelt,sose szóltak meg érte.Pedig nekem akkor már volt mellem.
2022. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
56%
Ha elolvasnátok a kérdést, nem is topokról volt szó. De egy hülye bedobja, hogy jajj top, utána mindenki elkezdi írni, mit vett neki a nagyanyja meg neki is volt ám blablabla.
2022. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
64%
A lenge öltözetről volt szó,hogy hogyan öltöztetik a lányokat.Rövid nadrág,top,miniszoknya.Ezek gyerekek,nem kell ráizgulni,hogy mit vesznek fel.30 éve is volt ilyen,20 ev mulva is lesz.Ha nyakig beöltözik is zakhatlatják.Engem az jobban zavar,ha szedett vedett rongyokban van a gyerek.
2022. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
30%
Amikor a kislányom olyan 3 éves lehetett, vettem neki egy rövid topot, mert volt rajta egy lepke, amit szeretett. Otthon a férjem azt mondta: Holnap visszaviszed, hányni tudok, ha egy ilyet látok bárkin kortól függetlenül. Igaza volt. Tényleg gusztustalan. Iskolába meg nem engedném be a gyereket ilyen cuccban.
2022. jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk mikor én voltam általános iskolás, még a körmünk se lehetett kifestve, nemhogy haspóló meg pics@anadrág.
2022. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
81%
Nem azzal van a baj, hogy egy picit alább öltözködik a melegben, hanem az, hogy ezt majdhogynem magamutogató módon teszi. Szerintem már egy gyereknek is illene tudni az alapvető illemeket, pl. strandon sem azért adnak rá fürdőruha felsőt normál esetben, mert hogy jajj ne nézzék meg őt, hanem azért hogy szokja, tanulja meg, hogy ezt így illik. Egy kislánynál egy szoknya/cicandrág/rövidnadrág(nem pitsa) + póló/trikó kombó bőven elég, nem fog megsülni. Ennyi erővel egyébként egy kisfiú is levehetné a felsőjét egy étterem közepén, mert hogy csak egy gyerek, nem? Ilyet mégsem látni. Ők vajon miért bírják ki ezt a "borzasztó meleg" időt egy egyszerű rövidnadrág + póló kombóban?
2022. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
33%
van aki már 23 évesen is neopuritán aggszűz
2022. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
83%
#38 bezzrg régen amikor a fiúk egy szál klottgatyában rohangáltag a határban mezítláb!
2022. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!