Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aggódnom kell a fiamért?

Aggódnom kell a fiamért?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem nem viselkedik úgy mint a többi korabeli, barátai sincsenek. Legalábbis egész nyáron eddig itthon ült és maximum kisboltba ment el.

A fejhallgató folyton rajta van amin hangos metál zenét hallgat, és a haját is növeszteni akarja (amit nem engedek neki) 13 éves kora óta akar hosszú vállig érő hajat, jelenleg 16 éves. Egyszer váratlanul megkérdezte érdekl-e engem a politika mert, hogy ő teljesen elítéli és utálja a politikát és a háborút mert szerinte ezek miatt halnak meg több milliárdan. Ebben egyetértek vele. Viszont én 16 évesen nem ilyenekkel foglalkoztam, én ebben a korban csajokkal foglalkoztam, buliztam söröztem titokban. Ő elítéli az alkoholt és az ilyesfajta szórakozást, és egyáltalán nem vágyik kapcsolatra, egy csaj látszólagosan összeakart vele jönni és már-már nekem volt sértő ahogy lerázta. Szinte semmit se tudok róla csak annyit, hogy 1 amerikai banda a kedvence (amit nem tudom, hogy kell helyesen leírni de valami sistem dovn.) Elnézést ha összevisszának tűnik ez az egész. De a viselkedése úgy rendben van? Aggódnom kéne? hónapok óta nem alszom rendesen mert aggódom érte. De sose láttam hogy félne vagy pánikolna, belép 1 "vészhelyzet" amin mások idegeskednek ő meg letojja és "majd megoldom" hozzáállással békésen cselekszik.



2022. júl. 2. 18:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
84%
#28 Amilyenek sokan, én nem bánom, hogy nincs társaságom, normális lányt alig találni, nemhogy egy nagyobb társaságot, akivel elcsavaroghatok ide-oda egyébként tök feleslegesen, mert kb. meg se szólalnék és kb. egésznap azt hallgatnám, hogy ez a csaj meg az a csaj milyen jól néz ki, és hogy szívesen megdugnák, hacsak nem valami játékról vagy fűről, buliról van szó(Nyílván tudom, hogy nem mindenki ilyen). Akkor inkább maradok otthon és csinálom azt, amit szeretek. Nem fogok barátkozni csak azért olyan emberekkel, akikkel nem szeretnék, mert hogy egyesek szerint ez meg az lenne a normális.
2022. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
10%

#29: nem az a baj hogy a kérdező fiának nincs sok barátja hanem az, hogy nincs barátja. Azért kéne érteni a különbséget.

2 hete vége a sulinak és egyszer sem ment el moziba vagy fagyizni vagy kávézni.

2022. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

1. System of a Down nem problémás, metálzene nem problémás.


2. Hosszú haj nem problémás. Ezektől még akármi lehet belőle, én is hosszú hajú metálos voltam 16 évesen, ma kutatóorvos vagyok, 3 gyerek apja.


3. Én is a szociális élet és a barátok hiányát (ha nincsen neki egy sem) az viszont komoly gond, kamaszkorban nem normális.


4. Ha csak neten vannak "barátai", akikkel nem találkozik IRL, az is problémás.

2022. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
13%
Ha Hörcher Lászlóra szeretne hasonlítani akkor hajrá 😂
2022. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!