Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiamra rossz hatással van a...

Fiamra rossz hatással van a barátnője?

Figyelt kérdés

A fiam 15 éves. Első barátnő, első szerelem. Ezzel nem is lenne probléma.

A gond ott kezdődik, hogy nagyon jó bizalmi kapcsolatunk volt, leszámítva, hogy trehány és kamasz, de egy lelkis, jóindulatú gyerek. Eddig minden fontosabb dolgot el is mondott nekem. Összejött egy lánnyal, aki 13. A probléma eleve azzal kezdődött, hogy a csajnak 21(!) éves barátja volt, aki velük lakott (!). Az anyja szerint megsajnálta, mert a srácot kidobták a szülei - szerintem nem normális, hogy egy 13 éves lánynak kb. élettársa van. Ebből aztán hatalmas kavarások is lettek, a kislány hazudozott a gyerekemnek, hogy már szakított a sráccal, stb. 1 hétig ignorálta a gyerekem, most ugy néz ki tényleg dobta a srácot. Titokban elkezdett találkozni a fiam megint a lánnyal. Megbeszéltük a dolgot, adtam én is egy új esélyt a lánynak. Viszont nem tehetek róla marhára irritál a kiscsaj. A saját anyja szerint is manipulatív és kóros hazudozó. Az a baj, hogy engem is kijátszva többször hazudtak, holott okuk nem lett volna rá. A fiam is olyan embereknek okozott csalódást a stiklijeivel, akik mindig mellette álltak. Ezeket megbeszéljük, bánják, aztán megint történik valami.

Megbeszéltük, hogy a lány is ittaludhat, de 2 hétben max 1x. Ha találkoznak, átjön, az oké. De az, hogy napi szinten egymásnál aludnának az szerintem sok. A másik anyuka meg kb adja alá a lovat, mert a kisebb gyereke problémás és kb már napi szinten megy ez "menjen már át a fiam segíteni, hagy aludjon ott, vagy hagy aludjon nálunk a kislány, mert pl.most az ő kisfia beteg.

Ez nekem kezd sok lenni, úgy érzem nem tudok semmilyen korlátot szabni a gyerekemnek emiatt, ezt a kislányt meg látni se bírom lassan. Nem tudom mitévő legyek, tiltani nyilván nem tudom, nem is akarom - de már idegbeteggé tesz ez a helyzet. Hogy álljak hozzá?



2022. aug. 11. 07:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos-nem sajnos - voltak együtt. Fiam elmondta. Szerencsére továbbra is próbál őszinte lenni velem fontos dolgokban. Én egyébként is adtam a gyereknek óvszert, meg még jóval előtte sokat beszélgettünk erről. Csak remélem, hogy nem lesz gond. A fiamnak vele volt az első csók, minden. Gondolom ezért is van oda. A kislány már gondolom ezeken túlesett még a gyerekem előtt.

Nyilván a szex dolog szerintem egymásnál alvástól független. De ha már ez van, nem akarom támogatni, hogy éjjel-nappal egymásnál legyenek. Mert ez ennyi idősen sok. Ha már az anyját nem érdekli a dolog, engem igen.

Anno az én korosztolyámban is a legtöbben 14-15 évesen túlestek ezen a dolgon, legtöbben több hónap együttjárás után, de nyilván senki sem "költözött" kb a másikhoz. Csak remélem, hogy az eddigi nevelésem és beszélgetéseink alapján próbál felelősségteljes lenni ilyen téren.

2022. aug. 11. 16:07
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a sztoriban a kislányt sajnálom a legjobban, persze a fiadat is meg amúgy mindenkit, de ja, az a szerencsétlen gyerek beleszületett egy családba, ami enyhén szólva sem normális, 12-13 évesen már egy 21 éves dugta, ha nem hamarabb, ami már undorító, ha legális, ha nem, ha 20-nak néz ki, ha nem, az önértékelése 0, azt fogja hinni felnőtt korára, hogy egy férfi mindent megtehet vele, hogy egy nőt a luk tesz nővé, a kapcsolataira is rámegy ez az egész, neadjisten egy pedofil szervezet megtalálja a neten, aztán adják elfele vadidegeneknek. Ha egy ilyen problémás gyerek felnő úgy, hogy viszonylag normális élete lesz felnőtt korában, az csoda, és gondoljunk bele, hogy mennyi ilyen van, jézus. A legnagyobb áldozat itt a kislány.
2022. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%
És ilyenkor, amikor ilyet olvasok a legszívesebben kimenekülnék a világról, egyszerűen megszűnnék létezni. Nem hiszem el, hogy az emberi idiótizmus ennyi ártatlan gyermek életét követeli.
2022. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársamnak volt 15 évesen 35 éves pasija akivel 1 vagy 2 éves éve voltak együtt. Undorító szerintem.


Az ilyen lányok nem olyanok mint a többi velük egykorú, ők azok akikről nehezen lehet megmondani hogy 12 vagy 20 évesek, mert úgy öltözködnek és viselkednek.

Persze attól még gyerekek, és abszolút helytelen kihasználni ezt bárkinek (most itt az exéről beszélek).


Rá fog jönni a fiú, hogy sok lány van még, gondolom most megy gimibe is...

2022. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

24-es, és az osztálytársad szülei ehhez mit szóltak?

Bár gondolom, elég zűrös lehetett a családi háttér, különben föl se merült volna a csajban ilyen.

2022. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Nem így, de nekem is hasonloan el*esz*ett gyerekkorom illetve tinikorom volt, én nem akarom a gyerekemnek mindezt. Pont ezért nem akarom hasonlóan elrontani az övét.

A lányt meg én is sajnálom,ez túlmutat rajtam,de szerintem nem feladatom mások gyerekét nevelni, gondozni - ezért vállaltam csak egy gyereket, nem ötöt például.

De igen, engem is elszomorít, de nem tudok vele mit kezdeni, nem is akarok. Szimplán csak nem szeretném, hogy ez a 15 év kárba vesszen.

2022. aug. 11. 22:47
 27/29 anonim ***** válasza:
78%

De kérdező, mi abban az elcseszett, hogy a 15 êves gyereknél nem aludhat ott hetente a tiniszerelme?


Nem bezárod a szobába, csak határokat szabsz (vagyis nem szabsz). Azért, mert neked elcseszett kamaszkorod volt, ne ess át a ló túloldalára.

2022. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem a szülői kontrollra értem az elcseszést. Pont erre, hogy nem akarom, hogy ez a "szerelem" egy rossz irányba vigye.
2022. aug. 12. 08:02
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

#25 nem tudom pontosan mit szólt az anyja hozzá. Az apja nem élt velük gondolom volt egy nagy szatyornyi daddy issue is ebben.


De ez a lány egyrészt szép és borzasztó csinos (még mindig), másrészt nem ostoba. Amennyire az anyját megismertem, ő kedves volt, csak folyamatosan dolgozott mert ugye egyedülálló volt, és 2 gyerek maradt nála. Nem tudom mit gondoljak erről, a pasijáról persze azt hogy full pedofil.


Kérdező. Tényleg ne aggódj, meglátja a fiú hogy nem ő az egyetlen lány, csak most ugye kap szexet. Ez van. Persze hogy bele esett. Az legyen a legfontosabb, hogy ne csináljon neki gyereket, és hogy hagyják abba a hazudozást, illetve hogy ne találkozhassanak annyit, legalábbis ne legyél te a hotel.

2022. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!