Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire normális egy 15 és...

Mennyire normális egy 15 és fél éves kamaszlánynál, hogy egyszerre 3 fiúval van?!

Figyelt kérdés
Ráadásul idősebbek, (21, 18, 19) Mikor melyikkel látni... Követni sem lehet már. Szülők szerintem semmit nem tudnak. Számomra nagyon kiakasztó és durva... (Nem szülő vagyok a storyban, csak egy "kívülálló", de érdekel a véleményetek) A srácok elvileg tudnak egymásról. De miért csinálhatja ezt? Vagy ez oké ebben a korban?
2022. aug. 16. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha csak haverok..


Amúgy meg sosem normális

2022. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Hűha!

A helyi pletykafészek!

Ti már csak tudhatjátok h a srácok tudnak egymásról.....

Kívülállóként honnan tudn@d h mind a 3 a párja. Attól mert együtt lógnak, még nem biztis h dugnak is

2022. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A második válaszolóval egyetértek. Mármint, most így kitudja, hogy mégis kivel milyen kapcsolata van. Mert most oké, hogy egy lányt együtt látsz egy sráccal, de az nem jelenti, hogy együtt is vannak.


De amúgy ha meg tegyük fel, három barátja van, három emberrel van esetleg szexuális kapcsolata, az nyilván nem normális. Ez semelyik korban sem okés.

2022. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Irigy vagy?
2022. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Biztosra tudom hogy nem csak haverok. Nem vagyok irigy.
2022. aug. 16. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

kívülállóként elvileg tudnak egymásról, 21:53kor

majd 22:23kor már biztosra tudod. Ez ám az információs hálózat!

De hát egy kivülállónál senki se tudhatja ezt biztosabban 😂

2022. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak haverok, akkor rendben van. Nő létemre én is fiúkkal barátkoztam mindig is inkább. A lányokkal rossz a tapasztalatom. Felnővén a nők többségét is rühellem.
2022. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy kollégiumi buliban két sráccal is táncoltam egymás után, nem történt semmi, csak táncoltunk. Másnap a szobatársam mondta, hogy hallotta XY-tól, hogy én egyszerre két passassal flörtöltem a buliban. Na igen, a kívülállók már csak tudják...

Könnyen lehet, hogy többet képzelsz bele a "kapcsolatokba", mint amiről valójában szó van. Ha meg nem és a srácok tudnak egymásról, lerendezik egymás közt az érintettek. De ez a pletykálás gyomorforgató.

2022. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
26%
Törődj bele, hogy több faszt fogott már, mint kilincset... :D
2022. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha poliamoria akkor nevezhetnenk vegulis normalisnak. Bar ketlem hogy ebben a korban errol lenne szo.

De en alapvetoen azt gondolom mit foglalkozzak mas dolgaval amikor azzal o nem bant senkit? Felesleges puffogni mas maganeleten. Ezt az energiat magadba is fektetheted. A sztorin aggodjanak a lany szulei, nem a te felelosseged.

2022. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!